Kadr z teledysku

Oliwka Brazil i Białas razem w nowym singlu


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na Spotify pojawił się numer Karaluchy Oliwki Brazil, w którym gościnnie wziął udział Białas. Sprawdź szczegóły.

W piosence Białas oraz Oliwka Brazil robią roast w kierunku zawistnych hejterek ich działalności i przyrównują je do robaków.

Oliwka Brazil ft. Białas – Karaluchy

Kontrowersje wokół Oliwki Brazil

Jak wszystko, za co nie wzięłaby się Oliwka, współpraca z Białasem wywołała w muzycznym świecie spore poruszenie. Najbardziej dziwi to, że szef wytwórni SBM Label wyraża w numerze swoje zniesmaczenie postawami, które… Oliwka zdaje się reprezentować, takimi jak rozwiązłość seksualna czy zwracanie nadmiernej uwagi na pieniądze. Jeśli chodzi o nasze stanowisko względem Brazil, to wyraziliśmy je w tym tekście. Jak pisała moja koleżanka z redakcji, Maja Kozłowska:

Kiedy pojawiła się na scenie, zrobiła szum. To było bez wątpienia wielkie wejście, wejście z buta, aczkolwiek czy na dłuższą metę kontrowersje i to rozsiewane poprzez – nazywajmy rzeczy po imieniu – wulgarność – zdołają utrzymać Oliwkę Brazil na szczycie? To, że ma ambicje, to widać. Ciekawe, jak długo złota zasada „nie ważne co mówią, ważne, żeby mówili” wystarczająco je zaspokoi.

Oliwka Brazil Białas
Oliwka Brazil i Białas, źródło: Instagram

A Wy? Uważacie, że fenomen Oliwki to tylko tzw. one-hit wonder, czy może jednak będziemy świadkami długoterminowej, prężnej kariery?

Brazil ogłosiła niedawno trasę koncertową. Rozkład jazdy prezentuje się tak:

Koncerty Oliwki Brazil

4.02 – Kraków
5.02 – Katowice
12.02 – Wrocław
18.02 – Szczecin
25.02 – Poznań
26.02 – Koszalin
4.03 – Łódź
5.03 – Lublin

Przeczytaj także: Young Leosia przekazuje 50 tys. złotych na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska

Na Spotify pojawił się numer Karaluchy Oliwki Brazil, w którym gościnnie wziął udział Białas. Sprawdź szczegóły. W piosence Białas oraz Oliwka Brazil robią roast w kierunku zawistnych hejterek ich działalności i przyrównują je do robaków. Oliwka Brazil ft. Białas – Karaluchy Kontrowersje wokół Oliwki Brazil Jak wszystko, za co nie wzięłaby się Oliwka, współpraca z […]

Kup bilet na koncert Oliwki Brazil 3 lutego w Rzeszowie

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →