Magdalena Halicka

Young Leosia przekazuje 50 tys. złotych na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska


21 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Jedna z najgłośniejszych debiutantek 2021, Young Leosia, postanowiła dać się poznać od filantropijnej strony. Artystka przekazuje całe swoje wynagrodzenie za nadchodzący koncert na Torwarze na rzecz fundacji charytatywnej. Sprawdź szczegóły.

Young Leosia wspiera fundację Inspiring Girls Polska

Już jutro zagram koncert na Torwarze, jest to dla mnie niesamowicie ważny moment. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że po pierwszym albumie – w zasadzie Epce wyprzedam tyle koncertów, na czele z tak dużym obiektem jak Torwar. Niektórzy raperzy pracują na to całe życie – mi udało się to w rok. Nie stałam się z tego powodu próżna i nie biorę swoich przyszłych sukcesów za pewnik, wiem że dalej muszę bardzo ciężko pracować. Dlatego jestem wdzięczna za to co mam dzisiaj, a to co będzie jutro przyjmuję z pokorą. Znalazłam się w takiej sytuacji, że teraz to ja jestem w stanie pomagać innym osobom. Dlatego we współpracy z partnerem mojej trasy @cccshoesbags i @sprandi.official stworzyliśmy kampanię, która zwraca uwagę na tak ważną kwestię jak edukowanie i utwierdzanie dziewczyn w tym, że mogą, a przede wszystkim potrafią osiągnąć to o czym marzą. Aby stało się to możliwe zdecydowałam, że moje wynagrodzenie za jutrzejszy koncert CCC przekazuje w kwocie 50 000 zł na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska, których misją jest inspirowanie dziewczynek do osiągania wielkich celów. Od zawsze staram się być przykładem kobiety, która radzi sobie w tym „męskim” świecie nie gorzej niż jej koledzy. Czuję, że to co robię jest słuszne i potrzebne. Gdyby nie wiele osób na drodze mojego życia, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Również gdyby ktoś powiedział mi kiedyś, że czegoś się nie da, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Na szczęście nikt mi nigdy tego nie powiedział, a jutro siejemy zamęt na wyprzedanym Torwarze na mojej pierwszej trasie koncertowej. Do zobaczenia ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

– napisała raperka

Przeczytaj także: Young Leosia na swoim – relacja z pierwszego koncertu „Hulanki Tour”

Young Leosia
Young Leosia, fot. Zuza Krajewska

Jest to bez wątpienia niesamowite posunięcie ze strony Young Leosi. Choć jest ona głównie kojarzona z lekkich, nie odznaczających się głębokim przekazem piosenek, to jednak udało jej się pokazać, że chce, by jej kariera miała ważny społecznie wydźwięk i w pozytywny sposób kształtowała młode pokolenie. Nie tylko chce, ale również wie jak to zrealizować. My przyklaskujemy takiej postawie i z wielką ciekawością wypatrujemy jej kolejnych ruchów!

Young Leosia – Szklanki

Finał trasy Hulanki Tour, który odbędzie się dziś w Warszawie będzie można od 29 grudnia obejrzeć na platformie CANAL+ online. W katalogu serwisu jest także zapis z historycznego koncertu Maty na warszawskim Bemowie oraz wieńczący trasę Pułapki na motyle występ Sobla.

Jedna z najgłośniejszych debiutantek 2021, Young Leosia, postanowiła dać się poznać od filantropijnej strony. Artystka przekazuje całe swoje wynagrodzenie za nadchodzący koncert na Torwarze na rzecz fundacji charytatywnej. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →