kadr z teledysku

Sobel ostatnim uczestnikiem projektu Perła Instrumentalnie


17 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Projekt Perła Instrumentalnie dobiegł końca. Piątym artystą zaproszonym do zaprezentowania swojej twórczości w nowej aranżacji został Sobel, który wykonał jeden ze swoich najpopularniejszych hitów.

Sobel podejmuje współpracę z lubelskim browarem

Zawodnik Def Jam Recordings Poland okazał się ostatnim z artystów, którzy mieli możliwość zaprezentować swoje najpopularniejsze utwory w odświeżonych aranżacjach. Sobel w ramach projektu Perła Instrumentalnie wykonał Bandytę. Pod oficjalnym teledyskiem raper przekroczył już trzydzieści siedem milionów odsłon.

Zobacz: Otsochodzi w kooperacji z Perłą. Nowe aranżacje AHA i YESSIRSKI dostępne

Za reżyserię nagrania odpowiada Michał Braum. Kierownikiem muzycznym został Bartłomiej Pawlus, który odpowiada również za perkusję. Autorem partii basu oraz instrumentów klawiszowych jest Adam Bieranowski, który zajął się także aranżacją. Jednocześnie w sesji nagraniowej brały udział Małgorzata Szczepnowska (altówka), Natalia Kowalska (wiolonczela), Małgorzata Musidlak (skrzypce I) oraz Maryla Stasiak (skrzypce II). Razem z Soblem i wspomnianymi wcześniej muzykami wystąpił Arco Quartet. Realizacją nagrań, miksem oraz masteringiem zajął się Mateusz Michalik.

Sobel – Bandyta | Perła Instrumentalnie

Perła otwiera się na muzyków

Lubelski browar od paru miesięcy rozszerza swoją działalność o rynek muzyczny. Specjalnie na potrzeby przyszłych działań stworzył markę PERŁA FEEL THE BEAT. Projekt Perła Instrumentalnie oficjalnie rozpoczął funkcjonowanie marki w Internecie, mimo ujawnienia logotypu w teledysku Artysta z ASP braci Kacperczyk.

Oprócz serii Perła Instrumentalnie na oficjalnym kanale YouTube marki pojawiły się również ekskluzywne materiały promujące ostatnią płytę rodzeństwa z SBM Label. W sieci dostępny jest Wywiad na Export w postaci vloga, making of z wcześniej wspomnianego teledysku oraz osobny podcast.

Kacperczyk – Artysta z ASP – oficjalny making of

Projekt Perła Instrumentalnie dobiegł końca. Piątym artystą zaproszonym do zaprezentowania swojej twórczości w nowej aranżacji został Sobel, który wykonał jeden ze swoich najpopularniejszych hitów. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Sobel podejmuje współpracę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →