kadr z klipu do utworu "Pull up"

Sobel szykuje nowości w baśniowym stylu


15 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

To już blisko 10 miesięcy od ostatniego solowego utworu Sobla. Wygląda na to jednak, że powraca. I promuje to w bardzo ciekawy sposób.

Baśniowa zapowiedź

Od premiery ostatniego solowego utworu Sobla zatytułowanego Pull Up minęło blisko 10 miesięcy. Od tego czasu o artyście było bardzo cicho, jednak zdaje się, że już niedługo doczekamy się jego powrotu. Wszystko zaczęło się od aukcji outdoorowej, w ramach której na banerze w okolicach Pałacu Kultury oraz na instagramie Sobla pojawił się napis: My tacy jesteśmy. Najnowsza akcja jest nawet ciekawsza. Artysta udostępnił bowiem film z baśniową księgą, której treść czyta lektor:

Za górami, za wsiami, dziurami zabitymi dechami, nieopodal szkaradnej doliny, leżała mała, urokliwa mieścina – Zadwustawoczerwogród. Jej mieszkańcy mieli wszystko, czego serce może zapragnąć: zdrowie, dobrobyt, a przede wszystkim błogosławieństwo przenajświętszych. Wszyscy żyli tu ze sobą w zgodzie. Kochali się regularnie, dogłębnie i bezwarunkowo. No, może nie do końca wszyscy i nie do końca bezwarunkowo…

Ciężko stwierdzić, jak treść tej informacji prasowej ma się do albumu, jednak trzeba przyznać, że udało się Soblowi nas zaintrygować.

Post na instagramie Sobla

Pull up

Ostatni utwór, który wydał Sobel, Pull up, odnosił się do sytuacji, jaka miała miejsce na jego koncercie. Podczas występu w Krakowie zwyzywał fana, który wbiegł na scenę w czasie grania utworu. Dochodzą do tego inne kontrowersje, takie jak wypowiadanie się w niewybrednych słowach o swojej byłej dziewczynie w Opolu czy piętnastominutowy występ w Ostródzie. Wszystko to sprawiło, że o Soblu było głośniej ze względu na historie na jego koncertach niż na jego muzykę, pomimo że święcił sukces za sukcesem, odbierając kolejne platynowe płyty. Zamiast dyskusji o niesamowicie szybko postępującej karierze Sobla, nieprzychylnie nastawieni do niego internauci z każdym kolejnym koncertem czekali, co tym razem się wydarzy. Może stąd decyzja o wycofaniu się? Jedno jest pewne, promocja taka jak ta, może tylko zadziałać na korzyść artysty.

To już blisko 10 miesięcy od ostatniego solowego utworu Sobla. Wygląda na to jednak, że powraca. I promuje to w bardzo ciekawy sposób. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →