fot. materiały prasowe

Sobel wraca z nowościami. Podopieczny Def Jam Recordings Poland przedstawia „Pięknych Ludzi”


24 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sobel opublikował nowy singiel. To pierwsza rzecz od zawodnika polskiego oddziału Def Jamu od miesięcy.

Piękni Ludzie według Sobla

Dziś o północy w streamingach ukazali się Piękni Ludzie, czyli najnowszy utwór Sobla. Nad produkcją singla pracowali też Piotrek Lewandowski, Dominic Buczkowski-Wojtaszek oraz Patryk Kumór. Pierwsze zapowiedzi zbliżającej się premiery trafiły do mediów społecznościowych rapera w zeszłym tygodniu. W ostatnich dniach pojawiły się jeszcze dwie animacje, które zwiastowały powrót Szymona.

Zobacz: Sobel szykuje nowości w baśniowym stylu

W południe na kanale rapera ukazał się też teledysk do wspomnianego utworu. Reżyserem dzieła jest Michał Radziejewski, natomiast zdjęcia wykonał Kasper Lorek. Nad scenariuszem pracowali obaj wymienieni razem z Kosmą Masnym i gospodarzem utworu. To pierwsza nowość od lutego tego roku, gdy opublikowano wideo do Pull Up.

Sobel – Piękni Ludzie

Diamentowy Szymon

Obecnie dyskografia Sobla składa się z dwóch projektów. Kontrastu z 2020 roku oraz Pułapki na motyle wydanej w kwietniu 2021. Drugi z wymienionych albumów doczekał się również wersji deluxe, która trafiła na rynek w listopadzie zeszłego roku. Materiał promowały takie single jak Bandyta, Alien, Fiołkowe Pole czy Kinol. Za brzmienie Pułapki na motyle odpowiadali m.in. Deemz, Magiera i PSR. To również jedna z niewielu Diamentowych Płyt w polskim rapie.

Przeczytaj także: Sobel trzecim raperem z Polski z dwoma milionami słuchaczy na Spotify

Nieco ponad rok po premierze podstawowej wersji albumu Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi najwyższe sprzedażowe wyróżnienie. Aby polski artysta mógł je otrzymać, musi sprzedać ponad sto pięćdziesiąt tysięcy danego albumu. Tym samym Sobel znalazł się wśród takich twórców, jak Paluch, Quebonafide czy Mata.

Sobel – Pułapka na motyle – odsłuch albumu

Sobel opublikował nowy singiel. To pierwsza rzecz od zawodnika polskiego oddziału Def Jamu od miesięcy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Piękni Ludzie według Sobla Dziś o północy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →