Fot Konrad Tułak/nghtlou

schafter dołącza do projektu Perła Instrumentalnie


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

Kolejnym uczestnikiem serii Perła Instrumentalnie jest schafter. Raper jest przedostatnim wykonawcą, który wziął udział w cyklu lubelskiego browaru.

schafter instrumentalnie

Organizatorzy akcji Perła Instrumentalnie zaprezentowali przedostatniego rapera, który wziął udział w projekcie. W najnowszym nagraniu wystąpił schafter. Raper wykonał łącznie dwa utwory, tj. Hot Coffee oraz Martin Shkreli freestyle. Oba tytuły pochodzą z płyty Audiotele wydanej w 2019 roku.

Zobacz: schafter puścił Late Night Bump jako snippet nowego materiału

Razem z schafterem wystąpili: Bartłomiej Pawlus (kierownik muzyczny, perkusja aranże), Adam Bieranowski (klawisze, bass aranże), Piotr Bogutyn (gitary aranże), Arco Quarter (skrzypce), Małgorzata Musidlak (skrzypce), Maryla Stasiak (skrzypce), Małgorzata Szczepanowska (altówka), Natalia Kowalska (wielonczela). Za realizację nagrań, mix oraz mastering odpowiada Mateusz Michalik. Patronem projektu jest Perła Feel The Beat.

schafter – Hot Coffee / Martin Shkreli freestyle | Perła Instrumentalnie

Inni uczestnicy Perła Instrumentalnie

Cykl pod patronatem Perła Feel The Beat rozpoczął się we wrześniu wraz z premierą nagrania, w którym Otsochodzi wykonuje Yessirski oraz Aha. O współpracy reprezentanta OIO i lubelskiego browaru pisaliśmy tutaj. Oprócz Młodego Jana w serii wystąpili Kukon wraz z Julią Mikułą oraz Hodak. Duet Kukon/Mikuła wykonał utwór Miło mi cię poznać, natomiast reprezentant Def Jam Recordings Poland zaprezentował się singlem Oh No!.

Kukon x Julia Mikuła – Miło mi cię poznać | Perła Instrumentalnie

Nie tylko schafter i reszta – Perła otwiera się na muzykę

Lubelski browar od jakiegoś czasu promuje markę Perła Feel The Beat. Pierwsze ogólnopolskie sygnały o powstaniu inicjatywy dotarły do słuchaczy wraz z premierą singla Artysta z ASP braci Kacperczyk w sierpniu. Na oficjalnym kanale marki znajdziemy oficjalny making of z planu teledysku oraz ekskluzywny wywiad z Kacperczykami. Jak zapowiadają organizatorzy akcji, seria Wywiad na Export będzie kontynuowana.

Przedstawiamy pierwszy odcinek projektu Wywiad na Export w którym odkrywamy przed Wami rodzinne strony utalentowanych perełek sceny muzycznej. Cykl otwieramy razem z braćmi Kacperczyk

– zapowiadają autorzy serii (pisownia oryginalna).

Wywiad na Export / Vlog – Kacperczyk – Perła Feel The Beat

Kolejnym uczestnikiem serii Perła Instrumentalnie jest schafter. Raper jest przedostatnim wykonawcą, który wziął udział w cyklu lubelskiego browaru. schafter instrumentalnie Organizatorzy akcji Perła Instrumentalnie zaprezentowali przedostatniego rapera, który wziął udział w projekcie. W najnowszym nagraniu wystąpił schafter. Raper wykonał łącznie dwa utwory, tj. Hot Coffee oraz Martin Shkreli freestyle. Oba tytuły pochodzą z płyty Audiotele […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →