Debiutancki album schaftera już jest! Posłuchajcie „audiotele”


22 listopada 2019

Podziel się newsem:

Jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku, autorstwa schaftera właśnie trafił na serwisy streamingowe i półki sklepowe. Sprawdźcie, jak brzmi audiotele.

schafter – audiotele

Album składa się z 17 utworów, jak sam artysta mówi o swoim najnowszym krążku jest to jego prywatny weksel. Płytę promowały takie single jak hot coffeedouble D’s z udziałem Żabsonamarvin, ridin’ round the town w czyimś Bel Air, bigos z Taco Hemingway’em i cirque du soleil gdzie swoją zwrotkę rzucił tegoroczny Młody WilkOKI.

schafter feat OKI – cirque du soleil

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na gości, których schafter zebrał na swój debiutancki krążek. Oprócz wspomnianego Żabsona, Taco Hemingway’a i OKIego, na audiotele znalazł się także Ras, Młody Dzban, czy Belmondo, z którym numer był największym zaskoczeniem wśród społeczności hip-hopowej. Warto dodać, że jest to być może ostatnia zwrotka jaką usłyszymy od Młodego G. Ma to związek z aferą związaną z pewną celebrytką internetową, o czym pisaliśmy tutaj.

schafter - audiotele

schafter – audiotele – posłuchajcie całej płyty

schafter – trasa koncertowa

Skoro płyta już jest dostępna, schafter spokojnie może ruszać w trasę koncertową po Polsce. Od początku przyszłego roku artysta pojawi się na koncertach w największych miastach w naszym kraju. Większość z koncertów jest już wyprzedana, mamy nadzieję, że udało wam się złapać wejściówki.

31.01. – Katowice, P23 
01.02. – Katowice, P23
06.02. – Poznań, Tama
07.02. – Poznań, Tama
08.02. – Wrocław, Stary Klasztor
09.02. – Wrocław, Stary Klasztor
14.02. – Gdańsk, B90
15.02. – Łódź, Lordi’s Club
21.02. – Warszawa, Palladium
22.02. – Warszawa, Palladium
28.02. – Kraków, Kwadrat

Jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku, autorstwa schaftera właśnie trafił na serwisy streamingowe i półki sklepowe. Sprawdźcie, jak brzmi audiotele. schafter – audiotele Album składa się z 17 utworów, jak sam artysta mówi o swoim najnowszym krążku jest to jego prywatny weksel. Płytę promowały takie single jak hot coffee, double D’s z udziałem Żabsona, marvin, ridin’ round the […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.