Żabson z nową płytą na koncercie w Poznaniu


11 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeszcze tej jesieni ukaże się kolejna płyta Żabsona. Nowego materiału będzie można posłuchać podczas premierowego koncertu w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły.

Żabson to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczął w 2015 roku, wydając EPkę NieKumam. Jego debiutancki krążek długogrający zatytułowany To Ziomal ukazał się w 2018 roku i uzyskał status Złotej Płyty.

Na jesień tego roku zapowiadana jest premiera drugiego albumu młodego rapera. Nie znamy jeszcze tytułu ani dokładnej daty premiery. Za to pojawiły się już trzy single, które się na nim znajdą – Twister, Small Town Boy z gościnnym udziałem Beteo i White 2115 oraz najnowszy Ucieknij ze mną, w którym możemy usłyszeć Dziarmę.

Żabson, Dziarma – Ucieknij ze mną

Żabson premierowo w Poznaniu – bilety

Materiału z nowej płyty Żabsona będzie można posłuchać podczas premierowego koncertu, który odbędzie się 2 listopada w poznańskim klubie Tama. Podczas koncertu na scenie pojawi się także przedstawiciel QueQuality Guzior.

W sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie wejściówki na to wydarzenie. Jeżeli nie chcecie tego przegapić, radzimy nie zwlekać z zakupem. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Wcześniej, 24 października, Żabson wystąpi podczas imprezy Illegal Noise w Lublinie. Oprócz niego na scenie pojawią się także: Jan – rapowanie, Guzior, Słoń, Solar i Oki. Bilety kupicie tutaj.


Sprawdźcie także: 10 hip-hopowych teledysków z ostatniego miesiąca, które musicie zobaczyć

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.