10 hip-hopowych teledysków z ostatniego miesiąca, które musicie zobaczyć


05 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sierpień już za nami, dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu najlepszych naszym zdaniem teledysków z ostatniego miesiąca.

JODA – OSIEDLOWA LAMBADA

Joda po dobrze przyjętym albumie OrientOrient prezentuje luźny, wakacyjny utwór. Osiedlowa Lambada to singiel, pochodzący z nadchodzącej płyty rapera, której tytułu jeszcze nie znamy. Zdjęcia do klipu kręcone były w Gdyni.

Za produkcję utworu odpowiada Syndicate oraz LOAA, natomiast teledysk to dzieło ekipy YourVideo.

LEH – CZASEM JE*NE SOBIE

Na kanale Biura Ochrony Rapu nieoczekiwanie pojawił się klip do zremiksowanego utworu tragicznie zmarłego gdyńskiego rapera – Leha

Publikując ten utwór chcielibyśmy wraz z kolegami okazać szacunek Lehowi i jego rodzinie oraz najbliższym.

Remiks utworu to zasługa pochodzącego z Gdyni producenta, Odme.

SARIUS – ZALATANI

Sarius promując swoje nowe wydawnictwo Pierwszy Dzień Po Końcu Świata zdecydował się na udostępnienie teledysku do ukrytego utworu z preorderowego wydania albumu. 

Za warstwę muzyczną do utworu Zalatani odpowiada duet HVZX, a za teledysk ekipa Disort Media

ŻABSON FEAT. BETEO, WHITE 2115 – SMALL TOWN BOY

Kolejny wakacyjny numer w naszym małym zestawieniu. Small Town Boy to singiel promujący nowy album Żabsona, którego premiera zapowiadana jest na jesień 2019 roku. 

W nagraniu utworu wziął udział Beteo, oraz White 2115, natomiast za produkcję odpowiada Deemz i Raff J.R. Teledysk zrealizowała ekipa Tomasens.

SOLAR FEAT. KACPERCZYK, MATA, JAN-RAPOWANIE – ZOBACZYMY

Zobaczymy to kolejny numer zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami nowy album SolaraPokój 0. W utworze Zobaczymy gościnnie wziął zespół KACPERCZYK, Mata i Jan-rapowanie. Za klimatyczne video z Sycylii odpowiadają Solar, bracia Kacperczyk, Mata i Jan-rapowanie, a za montaż Mata i Mikołaj Piwowarski.

Vix.N – WYSZLIŚMY NA LUDZI

Vixen numerem Wyszliśmy na ludzi promuje swoją najnowszą epkę 100% EP. Natomiast sam klip do utworu to ostatnia część miniserialu, który utworzył się z udostępnionych wcześniej wideoklipów do utworów Melodio, STFU i Luz na spince. Realizacją teledysków zajęła się niezawodna ekipa 9LITER FILMY. Całość dostępna jest na YouTube’owym kanale MaxFloRecTV.

JAN-RAPOWANIE & KUBA KARAŚ – JAK CHCIAŁBYM ŻYĆ

Jan-rapowanie i Kuba Karaś z The Dumplings (który zajął się produkcją bitu, a nawet śpiewem) połączyli siły w utworze Jak chciałbym żyć. Za reżyserię niesamowicie cieszącego oko teledysku odpowiadają Piotrek Matejkowski i Gabriel Wołoszyn. Natomiast zdjęcia to zasługa Tadeusza Kieniewicza

ERO FEAT. SKIPNIE MOGĘ PRZESTAĆ

Zwany „królem gościnnych występów” Ero, numerem Nie Mogę Przestać promuje swój pierwszy solowy album Elwis Picasso. Za produkcję utworu odpowiada Szczur JWP, a w refrenie gościnnie usłyszymy młodego zawodnika – Skipa. Za realizację teledysku odpowiada ekipa 9LITER FILMY.

PEZET – INTRO

Teledysk do Intro jest drugim zapowiadającym nowy album PezetaMuzyka Współczesna.

Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi.

Za produkcję muzyczną odpowiada Auer, a za cuty DJ Panda. Reżyseria klipu to zasługa ANDIAMO 

PŁOMIEŃ 81 – MARADONA

Onar i Pezet powracają jako Płomień 81 po 14 latach. Utwór Maradona zapowiada najnowszą płytę legendarnej formacji. Bitem do utworu zajął się PSR, a za produkcję teledysku odpowiada ekipa sensi& z reżyserem Pawłem Poździkiem. Zwróćcie uwagę na miejsce, w którym kręcony był klip. Jest to Neapol, w którym tytułowy Maradona uważany jest za legendę.

POSŁUCHAJ NASZEJ SELEKCJI POLSKIEGO HIP-HOPU NA SPOTIFY

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: