Żabson przerobił Pezeta! Posłuchaj kawałka „Ukryty w Mieście Krzyk” w nowej odsłonie!


26 września 2018

Podziel się newsem:

To ostatni klip promujący akcję „Projekt Tymczasem”.

Jak klasyczny przebój Pezeta brzmi w wersji new school? Już wiemy! W sieci właśnie pojawił się nagrany przez Żabsona cover kawałka „Ukryty w Mieście Krzyk”, który jest ostatnim klipem inicjatywy sponsorowanej przez markę EB.

W ramach „Projektu Tymczasem” pionierzy rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. Wcześniej w ramach akcji Pezet wziął na warsztat kawałek „Piroman” Żabsona. Teraz nadszedł czas na odpowiedź reprezentanta młodego pokolenia polskiego hip hopu.

Zobaczcie, jak Żabson przerobił Pezeta!

„Projekt Tymczasem” to inicjatywa, której finał będzie miał miejsce już 6 października na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie spotka się czołówka rapowej sceny. Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi towarzyszyć będzie jeszcze ośmiu czołowych przedstawicieli rodzimego hip-hopu – na scenie pojawią się Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

To ostatni klip promujący akcję „Projekt Tymczasem”. Jak klasyczny przebój Pezeta brzmi w wersji new school? Już wiemy! W sieci właśnie pojawił się nagrany przez Żabsona cover kawałka „Ukryty w Mieście Krzyk”, który jest ostatnim klipem inicjatywy sponsorowanej przez markę EB. W ramach „Projektu Tymczasem” pionierzy rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →