Solar zapowiada nowy album. Posłuchaj pierwszego singla – “Obłęd”

Obserwuj nas na instagramie:

Solar 10 czerwca rozpoczął przedsprzedaż swojego drugiego albumu. Od dziś jest już dostępny także pierwszy singiel, który znajdzie się na płycie. Posłuchajcie utworu Obłęd.

Solar to polski raper i freestylowiec. Jego debiutancki album Klub 27 ukazał się w 2017 roku nakładem SMB Label.  Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że raper  planuje wydanie drugiego albumu.

Solar nowa płyta

Krążek zatytułowany będzie Pokój 0 i jego premiera zaplanowana jest na 20 września. Początkowo wydawnictwo promował jedynie materiał wideo, w którym warszawski raper opowiada o procesie powstawania albumu i pierwszego singla Obłęd.

Przy tej płycie starałem się po prostu spisywać strumień myśli i formować go na tyle, żeby nadawał się do umieszczenia w piosence, ale nic ponadto. Nie opatrywać go żadną filozofią, żadnymi założeniami; czy to się sprzeda, czy to się spodoba, czy to pasuje do mnie? do większej całości? Po prostu uznałem, że jeśli coś ze mnie wypływa, jest mną – zostaje.

10 czerwca ruszył pierwszy nakład preorderu nadchodzącej płyty i mimo, że nie było wiadomo o niej właściwie nic, pula wyprzedała się w ciągu pierwszych 30 minut.

Od dziś jest już dostępny wcześniej wspomniany singiel Obłęd. W kawałku można usłyszeć partię fortepianową w wykonaniu Almiry Szachowicz. Za produkcję natomiast odpowiada Nocny ( znany ze współpracy z Janem-rapowanie).

Do kawałka powstał także fabularyzowany klip. Obraz jest dziełem ekipy Graffiti Films.

Obejrzyj klip Solar – Obłęd:

Solar 10 czerwca rozpoczął przedsprzedaż swojego drugiego albumu. Od dziś jest już dostępny także pierwszy singiel, który znajdzie się na płycie. Posłuchajcie utworu Obłęd. Solar to polski raper i freestylowiec. Jego debiutancki album Klub 27 ukazał się w 2017 roku nakładem SMB Label.  Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że raper  planuje wydanie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →