Lato z Radiem 2019 – zobacz koncerty Zawiałow, The Dumplings, Nosowskiej i innych


05 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Festiwalowe lato za nami? To nic! Na szczęście najlepsze momenty zostają z nami i możemy je wciąż wspominać. Zobaczcie koncerty z finału Lata z Radiem w Krakowie!

Lato z Radiem 2019 w Krakowie

W ostatni weekend wakacji w Krakowie odbył się wielki, dwudniowy finał tegorocznej trasy Lato z Radiem. Na scenie zaprezentowali się najwięksi polscy artyści, którzy zgromadzili w Parku Jordana kilkadziesiąt tysięcy fanów. Nie zabrakło muzycznych niespodzianek, porywających występów, wzruszeń i zachwytów.

lato z radiem koncerty

Wśród nich znalazły się między innymi wyjątkowy koncert Barbary Wrońskiej, która na scenę zaprosiła również Brodkę, Katarzynę Nosowską, siostry Przybysz, Ralpha Kamińskiego i Piotra Ziołę. Nosowska oczarowała publiczność swoim urodzinowym koncertem, z kolei fani The Dumplings mieli jedną z ostatnich okazji przed przerwą grupy na zabawę do ich przebojów, w której nie przeszkadzał nawet przelotny deszcz. Podobnie było w przypadku sióstr Przybysz, które w ramach koncertu Lata z Radiem w Krakowie po raz ostatni zagrały jako projekt Przybysz-Przybysz.

lato z radiem koncerty

Drugi dzień z pewnością należał do energetycznej bomby w postaci Darii Zawiałow z zespołem, ale także czarujących Julii Pietruchy i Meli Koteluk. Nie zawiódł również Skubas, który zaprezentował premierowy materiał z jego nadchodzącej płyty.

lato z radiem koncerty

Poza koncertami, w Parku Jordana nie zabrakło również licznych innych atrakcji. Chociażby takich jak spotkania i wywiady z artystami oraz możliwość słuchania audycji prowadzonych na żywo z festiwalu przez dziennikarzy Polskiego Radia.

To jednak duży skrót tego, co działo się przez dwa ostatnie dni wakacji podczas finału Lata z Radiem w Krakowie. Wszystkie występy i wywiady możecie na szczęście obejrzeć ponownie na oficjalnym kanale Polskiego Radia na YouTubie. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Piątek na festiwalu Lato z Radiem w Krakowie

Sobota na festiwalu Lato z Radiem w Krakowie

Festiwalowe lato za nami? To nic! Na szczęście najlepsze momenty zostają z nami i możemy je wciąż wspominać. Zobaczcie koncerty z finału Lata z Radiem w Krakowie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →