Natalia Przybysz z utworem “Ciepły Wiatr” na koniec wakacji


30 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Natalia Przybysz zaprezentowała właśnie zupełnie nowy utwór – Ciepły Wiatr. Jest to zapowiedź jej nadchodzącej płyty, która ukaże się 25 października nakładem wytwórni Kayax.

Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Po zakończeniu działalności zespołu, Natalia skupiła się na solowej karierze i poszukiwaniach własnej artystycznej drogi.

Jej ostatni album Światło nocne ukazał się w 2017 roku i przyniósł Natalii Fryderyka w kategorii Najlepszy Album Pop.

Natalia Przybysz – nowa płyta Jak Malować Ogień – premiera 25 października

Teraz artystka szykuje się do wydania nowego albumu. Premiera krążka Jak Malować Ogień zaplanowana jest na 25 października. Materiał ma być naturalną konsekwencją i rozwinięciem brzmień i kompozycji, które ukazały się na poprzednich albumach Prąd i Światło nocne. Znajdziemy na nim ciepło brzmiącego bluesa, soulu i jazzu, żywe instrumenty i jak zawsze wyjątkowe i mądre teksty.

Właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź albumu, utwór Ciepły Wiatr. Do singla powstał także klip w reżyserii Sylvii Pogody. Tak o nowym utworze mówi Natalia:

Wiatr zmian potrafi napsocić i potrafi uzdrowić. Przyznaję się, że jestem uzależniona od tego ruchu i ciągłej dynamiki. Jednocześnie kocham czuć stabilność w środku, jakby w kontekście czy kontraście do tej szalonej energii. Gdy tak mocniej wieje powstaje pytanie: czy jestem gotowa by stać się kimś nowym, porzucić starą skorupę?

Natalia Przybysz – Ciepły Wiatr

Najbliższa okazja do usłyszenia nowego utworu Natalii Przybysz na żywo będzie miała miejsce już dziś w Krakowie, podczas finału festiwalu Lato z Radiem.

Natalia Przybysz zaprezentowała właśnie zupełnie nowy utwór – Ciepły Wiatr. Jest to zapowiedź jej nadchodzącej płyty, która ukaże się 25 października nakładem wytwórni Kayax. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →