Najwięksi artyści już w ten weekend na finale trasy Lato z Radiem 2019 w Krakowie


28 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Kończą się wakacje, a wraz z nimi dobiega końca coroczna trasa koncertowa Lato z Radiem. Już w ten weekend finał w Krakowie. Sprawdźcie, kto zagra!

To była wyjątkowa edycja Lata z Radiem! W tym roku trasa koncertowa zmieniła formułę i odwiedziła jedynie cztery miasta, w których zaprezentowała swoim fanom najlepsze muzyczne doznania.

Lato z Radiem 2019

Każdy z dotychczasowych koncertów w Zakopanem, Pucku oraz Stalowej Woli miał charakter festiwalowy i zapewniał mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim były oczywiście koncerty największych, jak i tych mniejszych, debiutujących gwiazd, ale też spotkania z artystami, dziennikarzami Polskiego Radia, możliwość oglądania radia na żywo czy inne przyjemności proponowane przez licznych partnerów wydarzenia.

lato z radiem Daria Zawiałow

Lato z Radiem 2019 w Krakowie

Teraz przyszedł czas na wielki finał Lata z Radiem w Krakowie! Już w ten weekend w Parku Jordana odbędzie się wydarzenie godne finału – dwudniowy festiwal, który zagra w piątek 30 i w sobotę 31 sierpnia! Na scenie zaprezentują się najwięksi i najbardziej lubiani, a wśród nich: 

Lato z Radiem w Krakowie – piątek, 30 sierpnia

Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, SMOLIK / KEV FOX, The Dumplings, Barbara Wrońska i PRZYJACIELE (Brodka, Katarzyna Nosowska, Ralph Kaminski), król, Przybysz – Przybysz, Wojtek Mazolewski / Porter, Fisz Emade TWORZYWO, Katarzyna Nosowska, Voo Voo

Lato z Radiem w Krakowie – sobota, 31 sierpnia

Chopin University Big Band i Sławek Uniatowski, Anita Lipnicka, Mela Koteluk, Skubas, Julia Pietrucha, Daria Zawiałow

lato z radiem w Krakowie

Wstęp na wszystkie koncerty jest oczywiście bezpłatny. To będzie prawdziwy, wielki finał Lata z Radiem 2019! Z tej okazji nie zabraknie premierowych piosenek, m.in. Natalii Przybysz, Skubasa czy Barbary Wrońskiej oraz wyjątkowych projektów muzycznych. Nie może Was tam zabraknąć!

Lato z Radiem 2019 w Krakowie – gdzie obejrzeć transmisję online

Dla tych, którzy jednak faktycznie nie będą w stanie dotrzeć w ten weekend do Krakowa, Polskie Radio przygotowało specjalną transmisję z koncertów. Oglądajcie Lato z Radiem 2019 na polskieradio.pl, latozradiem.pl lub na Facebookach poszczególnych anten i kanale YouTube Polskiego Radia.

Kończą się wakacje, a wraz z nimi dobiega końca coroczna trasa koncertowa Lato z Radiem. Już w ten weekend finał w Krakowie. Sprawdźcie, kto zagra! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →