Nowy klip duetu Kev Fox & Smolik to zwiastun polskiego filmu!

Ania Hofman
09 października 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeden z najbardziej oryginalnych duetów muzycznych za polskiej scenie zaskakuje kolejnym klipem.

„All the Saints” to drugi singiel z długo oczekiwanej EP-ki duetu SMOLIK // KEV FOX zatytułowanej „Queen of Hearts”. Do utworu powstał teledysk, który jest… zwiastunem polskiego filmu fabularnego

Obraz powstał przy współpracy z miastem Bydgoszcz i zapowiada film „Wir” w reżyserii duetu ANDIAMO.

Teledysk do najnowszej EP-ki Smolika i Keva Foxa to część większego projektu filmowego, który mamy przyjemność robić razem z Kayaxem. Historia, którą można w syntetycznej formie zobaczyć w klipie, będzie miała swoje rozwinięcie w formie 30 minutowego filmu fabularnego „Wir”, który ujrzy światło dzienne w 2019 roku.

Tak o klipie opowiada jeden z jego twórców – Michał Więckowski.

Mini album duetu Kev Fox x Smolik „Queen of Hearts” jest dostępny w globalnych serwisach streamingowych. Za jego dystrybucję na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austriiodpowiada niemiecka wytwórnia POPUP RECORDS, mająca swoją siedzibę w Hamburgu.

W listopadzie Kev Fox i Smolik wyruszą w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. „The Queen of Hearts EP Tour”. Szczegóły dotyczące koncertów znajdują się TUTAJ.

Kev Fox i Smolik „The Queen of Hearts EP Tour” – KUP BILET

  • 15.11 Gdańsk
  • 16.11 Koszalin
  • 17.11 Szczecin
  • 23.11 Wrocław
  • 24.11 Poznań
  • 1.12 Warszawa
  • 8.12 Kraków
  • 9.12 Katowice

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.