Smolik i Kev Fox znowu razem na scenie! Jeden z najgłośniejszych polskich duetów powraca z nowym materiałem.


30 lipca 2018

Podziel się newsem:

Który będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertów we Wrocławiu i Poznaniu. :)

Dają radę w pojedynkę, ale kiedy są razem – na scenie dzieje się magia. Kev Fox i Smolik powracają z nowym materiałem, który pojawi się na epce „Queen Of Hearts” we wrześniu tego roku.

Poznali się na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. Po kilku latach ich współpraca zaowocowała wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym. Kev Fox i Smolik to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

Andrzej Smolik to człowiek orkiestra: kompozytor, producent, multiinstrumentalista, dziennikarz radiowy, członek Rady Akademii Fonograficznej ZPAV w sekcji muzyki rozrywkowej. Współpracował z Robertem Gawlińskim, Kasią Nosowską, Kayah, Noviką, Arturem Rojkiem, Miką Urbaniak, Marylą Rodowicz, Krzysztofem Krawczykiem, Marią Peszek. Laureat Fryderyków za własne albumy „3” i „4 oraz „Maria Awaria” Marii Peszek. Kev Fox to pochodzący z Anglii wokalista obdarzony charakterystycznym, chropowatym głosem, gitarzysta i kompozytor związany ze sceną Manchesteru, którego miłość do Polski skłoniła do przeprowadzki – aktualnie muzyk mieszka na stałe w Sopocie.

Kev Fox i Smolik w duecie wystąpią razem na scenie podczas dwóch koncertów – 23 listopada będzie można ich usłyszeć we wrocławskich Zaklętych Rewirach, a dzień później – w poznańskiej Tamie.

Który będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertów we Wrocławiu i Poznaniu. :) Dają radę w pojedynkę, ale kiedy są razem – na scenie dzieje się magia. Kev Fox i Smolik powracają z nowym materiałem, który pojawi się na epce „Queen Of Hearts” we wrześniu tego roku.  Poznali się na koncercie w Warszawie i natychmiast […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
64 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →