Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska na wspólnym koncercie


16 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska wystąpią podczas Freedom Jazz Festiwal 2019 w Łodzi. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety.

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo to zespół tworzony przez braci – Bartosza i Piotra Waglewskich. W ich utworach można usłyszeć elementy muzyki z lat 80. Muzycy łączą syntezatorowe brzmienia z mocnym, gitarowym graniem. Ich ostatnim wydawnictwem, jest wydany w marcu tego roku album Radar (przeczytajcie wywiad z Bartkiem Waglewskim, w którym opowiada o najnowszej płycie).

Barbara Wrońska

Barbara Wrońska z kolei od lat wzbogaca polską muzykę alternatywną tworząc z siostrą Zuzanną duet Ballady i romanse oraz współtworząc zespół Pustki. W ubiegłym roku pojawił się jej pierwszy solowy album – Dom z ognia.

Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska na Freedom Jazz Festiwal 2019 – bilety

Utworów z Radaru i Domu z ognia będzie można posłuchać podczas wyjątkowego koncertu Fisz Emade i Barbary Wrońskiej podczas tegorocznej edycji Freedom Jazz Festiwal w Łodzi.

Udało nam się zaprosić artystów tak wrażliwych, refleksyjnych i hipnotyzujących, że już teraz jesteśmy pewni, że ich występy pozostawią po sobie mocny ślad. Jednocześnie są to indywidualiści, twórcy zupełnie różni, podążający przez lata swoimi ścieżkami muzycznych inspiracji. Dodajmy do tego miejsce koncertu, po łódzku industrialne i niesamowicie klimatyczne wnętrze Vienna House Andel’s Łódź na terenie łódzkiej Manufaktury, a otrzymamy wydarzenie niepowtarzalne. Jak zawsze postawiliśmy na oryginalną oprawę, która sprawia, że koncerty podczas FJF stają się wyjątkowym artystycznym przeżyciem.

fisz emade tworzywa na wspólnym koncercie z barbarą wrońską

Koncert odbędzie się 9 listopada w Vienna House Andel’s na terenie łódzkiej Manufaktury. Bilety w cenie 79 PLN są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska wystąpią podczas Freedom Jazz Festiwal 2019 w Łodzi. Sprawdźcie szczegóły i kupujcie bilety. Fisz Emade Tworzywo Fisz Emade Tworzywo to zespół tworzony przez braci – Bartosza i Piotra Waglewskich. W ich utworach można usłyszeć elementy muzyki z lat 80. Muzycy łączą syntezatorowe brzmienia z mocnym, gitarowym graniem. Ich ostatnim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska w Łodzi

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →