fot. Kayax

Skubas i Barbara Wrońska prezentują cover utworu Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego


12 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Duet Skubas i Barbara Wrońska zaprezentował drugą odsłonę kolejnej edycji akcji Kayax XX Rework. Muzycy wzięli na warsztat utwór Prócz Ciebie, Nic z repertuaru Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego.

Skubas i Barbara Wrońska – prócz nich, nic

Prócz Ciebie, Nic w wykonaniu Skubasa i Barbary Wrońskiej to kolejny cover z wiosennej edycji akcji Kayax XX Rework. W oryginale piosenkę tę wykonywali Kayah i Krzysztof Kiljański. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty Kiljańskiego In the Room, wydanej w 2005 roku. Muzykę oryginalnie napisał Witold Cisło, zaś tekst to dzieło Kayah. Za nową oprawę muzyczną odpowiada Skubas.

Skubas & Barbara Wrońska – Prócz Ciebie, Nic (Kayax XX Rework)

Kayax XX Rework v.2

Kayax XX Rework to urodzinowa akcja wytwórni, której w ubiegłym roku stuknęła dwudziestka. W ramach niej artyści coverują największe przeboje z katalogu labelu. W grudniowej odsłonie Krzysztof Zalewski wykonał cover Oczka w głowie, który w oryginale śpiewał Tymek, Mery Spolsky wzięła na tapet utwór Marii PeszekNie mam czasu na seks, Ania Leon zaśpiewała Miłość, miłość z dyskografii Krzysztofa Zalewskiego, Julia Wieniawa i Kuba Karaś zreinterpretowali Nie mam dla ciebie miłości Skubasa, zaś Arek Kłusowski odświeżył Za późno z repertuaru Kayah. Wiosenna edycja Kayax XX Rework wystartowała wczoraj, 11 kwietnia i potrwa do 15 kwietnia. Zainaugurowała ją Natalia Przybysz i jej interpretacja utworu Varsovie z repertuaru Brodki. Codziennie będzie ukazywał się nowy cover. Oprócz Natalii Przybysz, Skubasa i Barbary Wrońskiej w wiosennej odsłonie udział wzięli: Reni Jusis, Cooks oraz Sarsa. Zarówno Skubas, jak i Barbara Wrońska pracują obecnie nad nowymi, solowymi materiałami. Efekty tej pracy prawdopodobnie poznamy w najbliższych miesiącach.

Duet Skubas i Barbara Wrońska zaprezentował drugą odsłonę kolejnej edycji akcji Kayax XX Rework. Muzycy wzięli na warsztat utwór Prócz Ciebie, Nic z repertuaru Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →