fot. materiały promocyjne

Kayah i Julia Wieniawa w kolejnej odsłonie projektu „Kayax XX Rework”. Tym razem nowe życie dostał kawałek „Nie muszę”


05 września 2022

Podziel się newsem:

Kayah i Julia Wieniawa łączą swoje muzyczne siły w kolejnej odsłonie Kayax XX Rework. Tym razem na tapet został wzięty utwór Nie muszę.

Dwudziestolecie Kayaxu trwa w najlepsze

Powstała z inicjatywy Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje wielkie dwudziestolecie. Z tej okazji w ramach projektu Kayax XX Rework artyści pracujący w wytwórni biorą na warsztat największe przeboje swoich kolegów i koleżanek, tworząc z nich własne interpretacje.

Przeczytaj także: Julia Wieniawa: Omamy powstały na przekór całej Polsce [recenzja]

Julia Wieniawa Rozkosz
fot. Karolina Jackowska

Do tej pory w ramach projektu wystąpili między innymi: Krzysztof Zalewski, który wykonał cover Oczka w głowie, w oryginale śpiewany przez Tymka; Mery Spolsky, która wzięła na tapetę utwór Marii PeszekNie mam czasu na seks; Julię Wieniawę i Kubę Karasia, którzy zreinterpretowali Nie mam dla ciebie miłości Skubasa czy też Reni Jusis, która zabawiła się z utworem Ja Pas Katarzyny Nosowskiej.

Teraz do muzycznej zabawy dołączyła również Kayah, która wystąpiła razem z Julią Wieniawą w reworku jednego z jej pierwszych utworów – singla Nie muszę.

Nie muszę, ale chcę i sprawia mi to przyjemność. Kocham śpiewać, a kiedy robię to w duecie – kocham podwójnie. Tak i tym razem. Na 20-lecie Kayaxu w ramach naszej zabawy w reworki stworzyłyśmy razem z Julią Wieniawą jazzową wersję jej hitu. Wiedziałam, że śpiewa dobrze, ale nie wiedziałam, że tak dobrze będzie mi się z nią śpiewało. Od kilku dni budzę się z tą piosenką na ustach. Niech i u Was tak będzie

– mówi o współpracy Kayah.

Współpraca przy tym reworku to dla mnie ogromne wyróżnienie. Kayah jest moją idolką od zawsze, więc zaśpiewanie z nią mojego utworu to coś niesamowitego. Kayah podeszła do tematu na dużym kontraście, sprawiając, że ten numer nabrał nowego wymiaru! Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

– dodała Julia Wieniawa.

Kayah i Julia Wieniawa – Nie muszę (Kayax XX Rework), posłuchaj!

Kayah i Julia Wieniawa łączą swoje muzyczne siły w kolejnej odsłonie Kayax XX Rework. Tym razem na tapet został wzięty utwór Nie muszę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →