Daria Zawiałow ogłasza jesienną trasę koncertową Helsinki Tour vol 2

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow jesienią wyruszy w kolejną trasę koncertową promującą jej najnowszy album Helsinki. Sprawdźcie, w jakich miastach się pojawi!

Daria Zawiałow nie zwalnia tempa. Tak naprawdę, artystka od czasu swojego debiutu z płytą A Kysz jest cały czas w trasie i tworzy nowe projekty z innymi artystami.

Daria Zawiałow – Hej Hej!

Jej najnowszy album Helsinki przypieczętował fakt, że na scenie nie znalazła się przypadkowo. Z każdą chwilą zyskuje nowe rzesze fanów, którzy zachwycają się jej talentem i twórczością.

Daria Zawiałow – koncerty

Za rosnącym sukcesem idą oczywiście ogromne ilości koncertów. Daria ma na swoim koncie występy na takich scenach jak Męskie Granie, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, czy Spring Break. W tym roku zagrała również na Open’erze i to na największej scenie Main Stage tuż przed takimi artystami jak G-Eazy, The Smashing Pumpkins czy Kylie Minogue.

daria zawiałow helsinki tour vol 2

Daria Zawiałow – trasa koncertowa Helsinki Tour vol 2

Po sukcesie pierwszej trasy czas na kolejną odsłonę Helsinki Tour! W ramach jej jesiennej części Daria Zawiałow odwiedzi ze swoim zespołem osiem miast i zagra w największych klubach w Polsce.

Podczas koncertów możemy spodziewać się niespodzianek! Wyczekujcie nowych utworów, tych, które na żywo jeszcze nie były prezentowane oraz widowiskowych wizualizacji świetlnych. Nie zabraknie oczywiście również hitów z dwóch płyt artystki A Kysz! oraz Helsinek. Nie możemy się doczekać!

daria zawiałow koncerty

Daria Zawiałow jesienią wyruszy w kolejną trasę koncertową promującą jej najnowszy album Helsinki. Sprawdźcie, w jakich miastach się pojawi! Daria Zawiałow nie zwalnia tempa. Tak naprawdę, artystka od czasu swojego debiutu z płytą A Kysz jest cały czas w trasie i tworzy nowe projekty z innymi artystami. Daria Zawiałow – Hej Hej! Jej najnowszy album […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Daria Zawiałow w Łodzi i Katowicach

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.