Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i schafter we wspólnym utworze. Zobacz teledysk


06 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Daria Zawiałow, jako jedna z trzech ambasadorów projektu PUMA Talents zaprosiła do współpracy Ralpha Kaminskiego i schaftera. Posłuchajcie ich wspólnego utworu Czy Ty słyszysz mnie?

PUMA znana jest z licznych współprac, nie tylko ze sportowcami, ale również z przedstawicielami świata mody, czy muzyki. PUMA Talents to kolejna muzyczna kampania tej marki. Tym razem program stawia na młodych, zdolnych artystów, chcąc wesprzeć ich w rozwoju swojej kariery.

Polskimi ambasadorami PUMA Talents zostali Daria Zawiałow, Jan-Rapowanie oraz White 2115. Pierwszym efektem tej współpracy była wspólna sesja zdjęciowa artystów prezentująca najnowszą kolekcję ubrań PUMY. Odbyła się ona w zachwycającej, pałacowej scenerii.

Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i schafter - Puma Talents

W ramach kampanii Daria Zawiałow stworzyła wraz ze swoim producentem Michałem Kushem utwór Czy Ty słyszysz mnie? Kawałek kierowany jest w stronę zdolnych i niepokornych ludzi, którzy mają odwagę być inni i podążają za swoimi talentami.

Do gościnnego udziału w tym projekcie Daria zaprosiła dwóch młodych, zdolnych artystów – Ralpha Kaminskiego oraz schaftera! Jesteście ciekawi co wyszło z tego zaskakującego połączenia?

Posłuchajcie utworu Czy Ty słyszysz mnie?

Daria Zawiałow w tym roku wydała swój drugi album Helsinki, który zbiera same pozytywne recenzje. Od kilku miesięcy jest w trasie promującej to wydawnictwo. W najbliższym czasie możecie zobaczyć ją na żywo na wielu polskich festiwalach. Sprawdźcie również klip do najnowszego singla Darii – Hej Hej!

Daria Zawiałow, jako jedna z trzech ambasadorów projektu PUMA Talents zaprosiła do współpracy Ralpha Kaminskiego i schaftera. Posłuchajcie ich wspólnego utworu Czy Ty słyszysz mnie? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →