Voo Voo zapowiada jesienne koncerty. Sprawdźcie, gdzie zagrają


16 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Voo Voo, czyli zespół Wojciecha Waglewskiego jesienią zagra kilka klubowych koncertów. Sprawdźcie, gdzie będzie można posłuchać materiału z płyty Za niebawem.

Zespół Voo Voo działa na polskiej scenie nieprzerwanie już od lat 80. Od tego czasu wydali ponad 20 płyt. Obecnie w skład grupy wchodzą: Wojciech Waglewski (gitara, śpiew), Mateusz Pospieszalski (saksofony, śpiew), Michał Bryndal (perkusja) i Karim Martusewicz (gitara basowa, kontrabas).

Voo Voo – Za niebawem

W lutym ukazała się ich najnowsza płyta – Za niebawem, w której Waglewski podejmuje tematy spraw społecznych oraz zadaje pytania o kondycję człowieka we współczesnych czasach.

Płytę promował singiel Się poruszam 1, w którym wystąpiła Nadia Vadori-Gauthier, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy. Teledysk zapoczątkował akcję Tańczę na nienawiść, do której przyłączyło się wielu polskich artystów.

„Za niebawem” jest zachętą do tego, żeby czytać ze zrozumieniem, żeby coś przemyśleć, żeby nie dać się zmanipulować. Taniec Nadii z teledysku „Się poruszam” symbolizuje wiarę w sztukę, którą uprawia się mimo wszystko.

Jesienią zespół ponownie wyruszy w klubową trasę koncertową, podczas której będzie można posłuchać utworów z najnowszej płyty. Zobaczcie, jak prezentuje się rozpiska koncertów.

Voo Voo – Trasa Za niebawem, daty i miejsca

02.10. – Koszalin, Filharmonia Koszalińska
03.10. – Bydgoszcz, MCK
04.10. – Wadowice, WCK
05.10. – Poznań, Tama
08.10. – Wrocław, Klub Impart
12.10. – Jelenia Góra, JCK
20.10. – Kielce, Czerwony Fortepian
16.11. – Rydułtowy, RCK
29.11. – Rzeszów, G2A Arena
09.12. – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
15.12. – Warszawa, Palladium

voo voo trasa koncertowa

Voo Voo, 5 października w Poznaniu – bilety

Bilety na koncert Voo Voo w poznańskiej Tamie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.