Artyści tańczą przeciw nienawiści!


01 marca 2019

Podziel się newsem:

Spontaniczna akcja szybko nabrała rozpędu.

Wszystko zaczęło się, gdy zespół Voo Voo opublikował teledysk do utworu Się poruszam 1. Premiera klipu miała miejsce 14 stycznia i zbiegła się z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W teledysku wystąpiła i zatańczyła Nadia Vadori-Gauthier, francuska doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

Spontanicznie rozpoczęta akcja Tańczę na nienawiść polega na nagrywaniu krótkich, 1-minutowych filmików, w których tańczy się do piosenki zespołu Wojciecha Waglewskiego. 

Do akcji przyłączyli się już m.in.: Czesław Mozil, Bovska, Marcelina, Olaf Deriglasoff, Vienio, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Gabi Drzewiecka, Krzysztof Trebunia -Tutka, Dagadana czy Swiernalis.

swiernalis

tak SWIERNALIS tańczy na nienawiść#voovoo#sieporuszam#tanczenanienawisc#swiernalis

Opublikowany przez Voo Voo Poniedziałek, 25 lutego 2019

 

Wszystkie filmiki znajdziecie na fanpage’u zespołu na Facebooku.

Do akcji może dołączyć każdy, wystarczy:

1. Nagrać jak tańczysz przez 1 min. do piosenki Się poruszam 1  Voo Voo i umieścić filmik na swoim profilu na Facebooku oraz Instagramie

2. Użyć w filmiku muzyki z płyty lub odpalić na YouTube

3. Umieścić przy filmie hasztagi: #voovoo #sieporuszam #tanczenanienawisc

Zespół Voo Voo umieści wybrane filmy na swoim profilu na Facebooku!

 

Foto: kadry z teledysku do utworu Się poruszam 1 – Voo Voo

Spontaniczna akcja szybko nabrała rozpędu.Wszystko zaczęło się, gdy zespół Voo Voo opublikował teledysk do utworu Się poruszam 1. Premiera klipu miała miejsce 14 stycznia i zbiegła się z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W teledysku wystąpiła i zatańczyła Nadia Vadori-Gauthier, francuska doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Voo Voo w Łodzi

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →