fot. materiały prasowe

Voo Voo łączą siły z Hanią Rani. Efekt? Posłuchajcie piosenki “Bezruch”


21 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Voo Voo odsłaniają coraz to nowsze karty swojej jesiennej premiery. Tym razem do współpracy zespół zaprosił Hanię Rani. Dzięki temu połączeniu dostaliśmy kolejny magiczny utwór. Posłuchajcie go!

Magiczny i niepowtarzalny duet

Duet, o który nikt nie prosił, a którego każdy potrzebował. W muzyczne pary łączą się czasami takie zespoły i wokaliści, których połączenia na pierwszy rzut oka mogą wydawać się dość nietypowe, ale za to jak piękne! Tak stało się i w tym wypadku, gdzie starły się ze sobą dwa emocjonalne światy.

Przeczytaj także: Voo Voo – Łajba, czyli jak muzyka się nie starzeje

Voo Voo łączą siły z Hanią Rani. Efekt? Posłuchajcie piosenki "Bezruch"
fot. materiały prasowe

Zapowiedziany na jesień album grupy Voo Voo zbliża się do nas coraz większymi krokami. W dniu urodzin Wojciecha Waglewskiego w sieci pojawił się drugi utwór, który jest muzycznym strzałem w dziesiątkę!

Po doskonale przyjętym pierwszym singlu Łajba, który został nagrany z udziałem Mashy Natanson, nadeszła pora na kolejną muzyczną potrawę, jaką jest utwór Bezruch.

Łajba, z gościnnym udziałem Mashy Natanson, to pierwszy od ponad trzech lat nowy utwór grupy Wojciecha Waglewskiego. Jest on zwiastunem zapowiadanego na jesień nowego albumu Voo Voo. „Łajba” to zaproszenie do podniebnego rejsu wśród nasyconych wyrazistymi barwami dźwiękowych obłoków, gdyż czasami tylko z takiego dystansu można dostrzec „to, co ważne na świecie”. Nieco psychodeliczny charakter utworu doskonale podkreślają obrazy Anny Kossakowskiej z serii Trzecie Oko, wykorzystane w wizualizacji video i na okładce singla.

– czytamy w informacji prasowej

Voo Voo – Łajba feat. Masha Natanson, posłuchaj!

Tym razem zespół zaprosił do współpracy Hanię Rani – wybitną i uznaną na świecie kompozytorkę, pianistkę i wokalistkę. Dzięki temu magicznemu połączeniu dostaliśmy niesamowicie emocjonalny utwór, który swoją kompozycją przenosi nas w odrealnione miejsca z dala od raniącej nas rzeczywistości.

Voo Voo – Bezruch feat Hania Rani, posłuchaj!

Nastrojowemu utworowi towarzyszy klip, którego autorką jest Weronika Maria Izdebska (ovors.com). Czarno-białe zdjęcia powstały na Islandii. W kraju, którym otula nas spokój, cisza i Bezruch.

Voo Voo odsłaniają coraz to nowsze karty swojej jesiennej premiery. Tym razem do współpracy zespół zaprosił Hanię Rani. Dzięki temu połączeniu dostaliśmy kolejny magiczny utwór. Posłuchajcie go! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →