fot. poinformowani.pl

Hania Rani, Łukasz Pałczyński, Jan Szeliga, Krzysztof Janas i Igor Łysiuk zapraszają Was na wystawę „Pokój do słuchania”


18 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Hania Rani, Łukasz Pałczyński, Jan Szeliga, Krzysztof Janas i Igor Łysiuk zapraszają Was na warszawską wystawę Pokój do słuchania i związane z nią spotkania.

Wystawa przez duże W

Już od 19 sierpnia do 11 września 2022 roku w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury będziecie mogli wziąć udział w wystawie Pokój do słuchania. Ten muzyczno-przestrzenny program zostanie bowiem oddany w nasze ręce przez światowej sławy kompozytorkę i pianistkę – Hanię Rani, architektów studia architektury i rzemiosła Zmir Łukasza Pałczyńskiego, Jana Szeligę, a także Krzysztofa Janasa oraz Igora Łysiuka.

Przeczytaj także: Voo Voo łączą siły z Hanią Rani. Efekt? Posłuchajcie piosenki Bezruch

Hania Rani
fot. materiały prasowe

Praca podejmuje temat relacji architektury i muzyki, wzajemnego przenikania się tych dziedzin. Dostrzegając zjawisko przebodźcowania we współczesnym świecie, zanieczyszczenia dźwiękami i światłami, przeładowania formami, danymi, komunikatami i intensywnością powierzchownych relacji, artyści zadają pytania o możliwość kształtowania przestrzeni przyciągających i multisensorycznych a jednocześnie oszczędnych w środkach, niezobowiązujących. Interesują ich konstelacje dźwięku, przestrzeni i materiału otwierające odbiorców na wielozmysłowe doświadczenia i pracę z pamięcią osobistą, na uważne relacje z otoczeniem i innymi

– czytamy w zapowiedzi.

Podczas trwania wystawy będziecie mogli wziąć udział w dyskusjach o przenikaniu się architektury i muzyki oraz w koncercie na żywo. Więcej informacji o instalacji i wydarzeniach towarzyszących znajdziecie na stronie pawilonzodiak.pl oraz na facebookowym profilu i w wydarzeniu.

Program towarzyszący wystawie:

26.08: odbędzie się koncert Dobrawy Czocher, na który będą obowiązywały zapisy.

11.09: odbędzie się dyskusja o architekturze i muzyce z udziałem muzyków i architektów.

Wystawę przygotował dla Państwa zespół autorski w składzie: Hania Rani, Łukasz Pałczyński, Jan Szeliga, Krzysztof Janas i Igor Łysiuk.

Hania Rani, Łukasz Pałczyński, Jan Szeliga, Krzysztof Janas i Igor Łysiuk zapraszają Was na warszawską wystawę Pokój do słuchania i związane z nią spotkania. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →