kadr z dokumentu o Hani Rani

OFF Festival 2023 zamyka swój line-up eklektycznym gronem artystów

Obserwuj nas na instagramie:

OFF Festival 2023 ogłosił ostatnich artystów, którzy zagrają w Dolinie Trzech Stawów. Do line-upu katowickiej imprezy dołączyła m.in. Hania Rani.

OFF Festival zamyka line-up wielogatunkowym miksem

OFF Festival 2023 rozpieszcza w tym roku swoich sympatyków kolejnymi ogłoszeniami. Ostatnimi, bo katowicka impreza zamyka swój line-up, jednak przeczuwamy, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Pośród ogłoszonych artystów znalazła się między innymi Hania Rani, ceniona na całym świecie multiinstrumentalistka, kompozytorka i laureatka licznych Fryderyków. Co ciekawe, będzie to jedyny jej festiwalowy występ w tym roku. Ponadto pośród nowych ogłoszeń OFF-a znalazł się także brytyjski producent I. JORDAN, który ma na swoim koncie występ na światowej sławy festiwalu Glastonbury. Dla wszystkich fanów rapu miłą niespodzianką powinna być obecność Huberta., jednej z największych rewelacji tego roku. W bardzo szybkim tempie, pojawiając się w zasadzie znikąd, zaskarbił sobie sympatię słuchaczy albumem święty spokój, który ukazał się końcem 2022 roku. Poniżej znajdziecie pełną listę dzisiejszych ogłoszeń OFF Festivalu.

Ostatnie ogłoszenia OFF Festival 2023

OFF Festival 2023 zamyka swój line-up eklektycznym gronem artystów

Wielkie gwiazdy w line-upie

To, co najbardziej elektryzuje w line-upie, to ogłoszeni już wcześniej headlinerzy. Przede wszystkim Slowdive, brytyjski zespół o światowej renomie. Po ponad 30 latach spędzonych na scenie śmiało możemy nazwać ich legendami i prekursorami shoegaze’u, a ich występy na żywo zawsze robią ogromne wrażenie. Inną naprawdę głośną postacią, która wystąpi podczas tegorocznej edycji OFF-a, jest Pusha T. Jego It’s Almost Dry zrobiło niemałe zamieszanie w środowisku hip-hopowym. Był to jeden z najszerzej komentowanych rapowych albumów zeszłego roku, nominowany do Grammy w kategorii najlepszy album rapowy. Występ nowojorczyka na OFF Festivalu będzie jego powrotem do naszego kraju po 7 latach od ostatniego koncertu.

OFF Festival 2023 ogłosił ostatnich artystów, którzy zagrają w Dolinie Trzech Stawów. Do line-upu katowickiej imprezy dołączyła m.in. Hania Rani. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? OFF Festival zamyka line-up wielogatunkowym miksem OFF Festival 2023 rozpieszcza w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →