Lato z Radiem zagra również w tym roku


23 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Mimo pandemii koronawirusa, Lato z Radiem w tym roku również wyruszy w swoją tradycyjną trasę. Jak będzie wyglądała w tych nowych okolicznościach?

Lato z Radiem zagra w 2020!

Dla wielu fanów Polskiego Radia i muzyki, lato bez Lata z Radiem nie istnieje. Ci mogą być jednak spokojni. Będzie lato, będą wakacje, będą audycje, spotkania i muzyka, bo Lato z Radiem ponownie wyrusza w trasę po Polsce.

Lato z Radiem 2020 – program

Dziennikarze Programu Pierwszego Polskiego Radia wyruszą w podróż po naszym kraju, aby przybliżyć swoim słuchaczom historię niezwykłych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić. Będą spotkania i rozmowy, nie tylko z największymi gwiazdami, ale przede wszystkim z cichymi bohaterami lokalnych społeczności.

Będzie także literatura i audiobooki live na antenie, będą kulinaria oraz interaktywne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla całych rodzin. Ale co z muzyką, koncertami i spotkaniami z artystami?

Koncerty Lato z Radiem w tym roku tylko online

Te, jak co roku, również będą miały miejsce w ramach trasy Lato z Radiem 2020. Koncerty odbędą się jednak w niecodziennej formule, bo z ogromnych scen w różnych zakątkach Polski, Lato z Radiem przeniesie się do studia Polskiego Radia, skąd występy polskich gwiazd będą emitowane na antenie.

Piotr Cugowski – koncert w ramach Lato z Radiem

Serię koncertów w ramach Lato z Radiem zainauguruje Piotr Cugowski, którego 23 czerwca będziecie mogli zobaczyć podczas streamingu koncertu na stronie www i w social mediach „Jedynki”, a 26 czerwca, kilka minut po 20:00 usłyszycie zapis tego występu na antenie radia. Podczas tego koncertu usłyszycie premierowy materiał z wydanego rok temu albumu 40.

Lato z Radiem 2020 Piotr Cugowski

Baranovski – koncert w ramach Lato z Radiem

Tydzień później, muzyczną gwiazdą Lata z Radiem będzie Baranovski – zeszłoroczny debiutant, który obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych męskich głosów na polskiej scenie. 30 czerwca artysta zagra koncert online, a 3 lipca, podobnie, po godzinie 20:00 zostanie on wyemitowany na antenie Polskiego Radia.

Wszystkie koncerty poprzedzone będą rozmowami z artystami w audycji Lato z Radiem. Śledźcie rozwój trasy, aby nie przegapić jej kolejnych przystanków, bo oprócz Piotra Cugowskiego i Baranovskiego podczas tegorocznego Lata z Radiem zagrają również Sanah, Kasia Kowalska, Krzysztof Cugowski, IRA, Matt Dusk i inni.

Lato z Radiem 2020

Mimo pandemii koronawirusa, Lato z Radiem w tym roku również wyruszy w swoją tradycyjną trasę. Jak będzie wyglądała w tych nowych okolicznościach? Lato z Radiem zagra w 2020! Dla wielu fanów Polskiego Radia i muzyki, lato bez Lata z Radiem nie istnieje. Ci mogą być jednak spokojni. Będzie lato, będą wakacje, będą audycje, spotkania i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.