Lato z Radiem zagra również w tym roku


23 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Mimo pandemii koronawirusa, Lato z Radiem w tym roku również wyruszy w swoją tradycyjną trasę. Jak będzie wyglądała w tych nowych okolicznościach?

Lato z Radiem zagra w 2020!

Dla wielu fanów Polskiego Radia i muzyki, lato bez Lata z Radiem nie istnieje. Ci mogą być jednak spokojni. Będzie lato, będą wakacje, będą audycje, spotkania i muzyka, bo Lato z Radiem ponownie wyrusza w trasę po Polsce.

Lato z Radiem 2020 – program

Dziennikarze Programu Pierwszego Polskiego Radia wyruszą w podróż po naszym kraju, aby przybliżyć swoim słuchaczom historię niezwykłych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić. Będą spotkania i rozmowy, nie tylko z największymi gwiazdami, ale przede wszystkim z cichymi bohaterami lokalnych społeczności.

Będzie także literatura i audiobooki live na antenie, będą kulinaria oraz interaktywne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla całych rodzin. Ale co z muzyką, koncertami i spotkaniami z artystami?

Koncerty Lato z Radiem w tym roku tylko online

Te, jak co roku, również będą miały miejsce w ramach trasy Lato z Radiem 2020. Koncerty odbędą się jednak w niecodziennej formule, bo z ogromnych scen w różnych zakątkach Polski, Lato z Radiem przeniesie się do studia Polskiego Radia, skąd występy polskich gwiazd będą emitowane na antenie.

Piotr Cugowski – koncert w ramach Lato z Radiem

Serię koncertów w ramach Lato z Radiem zainauguruje Piotr Cugowski, którego 23 czerwca będziecie mogli zobaczyć podczas streamingu koncertu na stronie www i w social mediach “Jedynki”, a 26 czerwca, kilka minut po 20:00 usłyszycie zapis tego występu na antenie radia. Podczas tego koncertu usłyszycie premierowy materiał z wydanego rok temu albumu 40.

Lato z Radiem 2020 Piotr Cugowski

Baranovski – koncert w ramach Lato z Radiem

Tydzień później, muzyczną gwiazdą Lata z Radiem będzie Baranovski – zeszłoroczny debiutant, który obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych męskich głosów na polskiej scenie. 30 czerwca artysta zagra koncert online, a 3 lipca, podobnie, po godzinie 20:00 zostanie on wyemitowany na antenie Polskiego Radia.

Wszystkie koncerty poprzedzone będą rozmowami z artystami w audycji Lato z Radiem. Śledźcie rozwój trasy, aby nie przegapić jej kolejnych przystanków, bo oprócz Piotra Cugowskiego i Baranovskiego podczas tegorocznego Lata z Radiem zagrają również Sanah, Kasia Kowalska, Krzysztof Cugowski, IRA, Matt Dusk i inni.

Lato z Radiem 2020

Mimo pandemii koronawirusa, Lato z Radiem w tym roku również wyruszy w swoją tradycyjną trasę. Jak będzie wyglądała w tych nowych okolicznościach? Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Lato z Radiem […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →