fot. Asia Babiel

Kolejni artyści dołączają do line-upu Olsztyn Green Festival 2022


22 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Olsztyn Green Festival dorzuca kolejne nazwiska do przyszłorocznej edycji swojej imprezy. Sprawdźcie, kto zagra latem 2022 roku nad jeziorem Ukiel!

Świąteczny prezent od Olsztyn Green Festival! Kolejne ogłoszenie line-upu 2022

Olsztyn Green Festival nabiera tempa! Organizatorzy imprezy dopiero co ogłosili pierwszych artystów, którzy zagrają na tym wyjątkowym miejskim festiwalu, ulokowanym w malowniczej scenerii olsztyńskiego jeziora Ukiel, a już dorzucają kolejne nazwy do swojego przyszłorocznego line-upu! Mikołaj przyszedł w tym roku nieco szybciej! :)

Zobacz również: Daria Zawiałow i Kasia Lins pierwszymi gwiazdami Olsztyn Green Festival 2022

Mrozu Baranovski Olsztyn Green Festival 2022
Olsztyn Green Festival / Facebook

Baranovski na Olsztyn Green Festival 2022

Po ogłoszeniu dwóch kobiet – Darii Zawiałow oraz Kasi Lins, czas na dwóch męskich reprezentantów polskiej sceny muzycznej, którzy zrównoważą line-up Olsztyn Green Festival 2022. Jednym z nich jest Baranovski, który nad jeziorem Ukiel zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu – BARANOVSKI 2.

Zobacz również: Baranovski: „Trzeci album mógłbym zrobić nawet w niecały rok” – wywiad

Mrozu Baranovski Olsztyn Green Festival 2022
Baranovski na Olsztyn Green Festival 2022

Mrozu na Olsztyn Green Festival 2022

Koleiną gwiazdą letniego festiwalu w Olsztynie będzie Mrozu! Artysta przygotowuje się właśnie do wydania swojego szóstego w karierze albumu, a więc podczas jego koncertu na Olsztyn Green Festival 2022 również nie zabraknie nowości! To będzie prawdziwy, energetyczny zastrzyk energii!

Zobacz również: Mrozu zapowiada „Złotą Trasę” koncertową z nową płytą

Mrozu Baranovski Olsztyn Green Festival 2022
Mrozu na Olsztyn Green Festival 2022

Olsztyn Green Festival 2022 – kiedy i gdzie?

Olsztyn Green Festival to wydarzenie skoncentrowane na celebracji polskiej muzyki. Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 12 – 14 sierpnia 2022 roku na terenie plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. Nie może Was tam zabraknąć!

Olsztyn Green Festiwal 2022
Olsztyn Green Festiwal 2022

Olsztyn Green Festival dorzuca kolejne nazwiska do przyszłorocznej edycji swojej imprezy. Sprawdźcie, kto zagra latem 2022 roku nad jeziorem Ukiel! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Świąteczny prezent od Olsztyn Green […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →