Baranovski zaprezentował nowy singiel – „Czułe miejsce”. Posłuchajcie


21 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Baranovski debiutował jako uczestnik programu The Voice Of Poland. Teraz szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. Posłuchajcie nowego singla - Czułe miejsce.

Wojtek Baranowski w 2014 roku wziął udział w czwartej edycji muzycznego programu The Voice Of Poland. Udział w programie zapewniło mu wykonanie utworu Here Comes The Sun z repertuaru The Beatles. Ostatecznie udało mu się dojść do odcinków na żywo. Później przez pewien czas współpracował z zespołem Xxanaxx.

Już jako Baranovski, wydał do tej pory kilka autorskich utworów: Hey, Mamo, Zbiór, Dym oraz Luźno. W tym roku był nominowany do Fryderyków 2019 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, jednak statuetka ostatecznie trafiła do zespołu Tulia.

Niewątpliwie największym hitem Baranovskiego jest utwór Luźno, który ukazał się zeszłego lata i bardzo długo nie opuszczał list przebojów.

Baranovski – Luźno

Na listopad tego roku zapowiadana jest premiera debiutanckiej płyty Wojtka. Krążek zatytułowany Zbiór ukaże się nakładem Warner Music.

Wczoraj w sieci pojawiła się kolejna zapowiedź pierwszego długogrającego albumu Baranovskiego. Przy produkcji utworu Czułe Miejsce artysta współpracował z Michałem Wasilewskim z duetu Xxanaxx, znanym pod pseudonimem Atari Wu. Do utworu powstał także klimatyczny teledysk w reżyserii duetu Andiamo.

Baranovski – Czułe miejsce

Najbliższa okazja, żeby zobaczyć Baranovskiego na żywo już w najbliższy weekend. Artysta wystąpi podczas Fest Festivalu 2019. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
179-289 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.