Baranovski zaprezentował nowy singiel – “Czułe miejsce”. Posłuchajcie


21 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Baranovski debiutował jako uczestnik programu The Voice Of Poland. Teraz szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. Posłuchajcie nowego singla – Czułe miejsce.

Wojtek Baranowski w 2014 roku wziął udział w czwartej edycji muzycznego programu The Voice Of Poland. Udział w programie zapewniło mu wykonanie utworu Here Comes The Sun z repertuaru The Beatles. Ostatecznie udało mu się dojść do odcinków na żywo. Później przez pewien czas współpracował z zespołem Xxanaxx.

Już jako Baranovski, wydał do tej pory kilka autorskich utworów: Hey, Mamo, Zbiór, Dym oraz Luźno. W tym roku był nominowany do Fryderyków 2019 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, jednak statuetka ostatecznie trafiła do zespołu Tulia.

Niewątpliwie największym hitem Baranovskiego jest utwór Luźno, który ukazał się zeszłego lata i bardzo długo nie opuszczał list przebojów.

Baranovski – Luźno

Na listopad tego roku zapowiadana jest premiera debiutanckiej płyty Wojtka. Krążek zatytułowany Zbiór ukaże się nakładem Warner Music.

Wczoraj w sieci pojawiła się kolejna zapowiedź pierwszego długogrającego albumu Baranovskiego. Przy produkcji utworu Czułe Miejsce artysta współpracował z Michałem Wasilewskim z duetu Xxanaxx, znanym pod pseudonimem Atari Wu. Do utworu powstał także klimatyczny teledysk w reżyserii duetu Andiamo.

Baranovski – Czułe miejsce

Najbliższa okazja, żeby zobaczyć Baranovskiego na żywo już w najbliższy weekend. Artysta wystąpi podczas Fest Festivalu 2019. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Baranovski debiutował jako uczestnik programu The Voice Of Poland. Teraz szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. Posłuchajcie nowego singla – Czułe miejsce. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Wojtek Baranowski w 2014 roku wziął udział w czwartej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →