Kasia Kowalska dołączy do cyklu MTV Unplugged


11 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

MTV Polska przygotowuje kolejny koncert z serii Unplugged. Tym razem gwiazdą  będzie Kasia Kowalska, która w ubiegłym roku świętowała 25-lecie pracy artystycznej. 

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 9 albumów.

W 2018 roku, po dziesięcioletniej przerwie, ukazał się jej najnowszy album, AYA, z którego pochodzą single Aya, Alannah (tak niewiele chcę) i Teraz, kiedy czuję.

Podczas koncertu MTV Unplugged Kasia Kowalska, artystka wykona swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach.

Koncert będzie można zobaczyć na antenie MTV Music oraz na platformie player.pl. Wydarzenie odbędzie się 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

MTV Unplugged to kultowa już seria akustycznych koncertów. Pierwszy tego typu koncert odbył się w 1987 roku, zagrał wtedy zespół Jethro Tull. W Polsce do tej pory bez prądu zagrali: Hey, Kayah, Wilki, Kult, O.S.T.R, Brodka i Bednarek.

MTV Polska przygotowuje kolejny koncert z serii Unplugged. Tym razem gwiazdą  będzie Kasia Kowalska, która w ubiegłym roku świętowała 25-lecie pracy artystycznej.  Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 9 albumów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →