Meteor wylądował! Zobaczcie „Kosmiczne Energie” Ralpha Kaminskiego


19 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ralph Kaminski prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla - Kosmiczne Energie, który zapowiada jego nową płytę. Zobaczcie!

Ralph Kaminski zadebiutował w 2016 roku niesamowicie poruszającym materiałem z płyty Morze. Już wtedy na scenie wyróżniał się nieprzeciętną charyzmą i wizerunkiem artystycznym. Teraz jednak nadchodzi nowa era.

Nachodzący, drugi album Ralpha ma otworzyć w jego życiu i karierze zupełnie nowy rozdział. Przedsmak tego, możemy oglądać już podczas wakacyjnych koncertów wokalisty, gdzie wraz ze swoim zespołem prezentuje nowy, kosmiczny wizerunek i premierowe utwory z kolejnej płyty.

Ralph Kaminski Kosmiczne Energie

Ralph Kaminski – nowy utwór

Dodatkowo, Ralph Kaminski podzielił się z nami w końcu długo zapowiadanym i mocno promowanym singlem Kosmiczne Energie. Do utworu powstał również wyjątkowy teledysk. Wokalista napisał do niego scenariusz, następnie zajął się doborem obsady, a na koniec sam wszystko wyreżyserował, jednocześnie grając jedną z ról.

Oprócz Ralpha w teledysku pojawiają się członkowie jego zespołu oraz młodzi aktorzy, wśród których znalazł się m.in. Jacek Sinkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. Całość powstała przy współpracy z marką PUMA w ramach projektu PUMA Talents. Zobaczcie efekty!

Ralph Kaminski – Kosmiczne Energie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także