Meteor wylądował! Zobaczcie “Kosmiczne Energie” Ralpha Kaminskiego


19 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Ralph Kaminski prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla – Kosmiczne Energie, który zapowiada jego nową płytę. Zobaczcie!

Ralph Kaminski zadebiutował w 2016 roku niesamowicie poruszającym materiałem z płyty Morze. Już wtedy na scenie wyróżniał się nieprzeciętną charyzmą i wizerunkiem artystycznym. Teraz jednak nadchodzi nowa era.

Nachodzący, drugi album Ralpha ma otworzyć w jego życiu i karierze zupełnie nowy rozdział. Przedsmak tego, możemy oglądać już podczas wakacyjnych koncertów wokalisty, gdzie wraz ze swoim zespołem prezentuje nowy, kosmiczny wizerunek i premierowe utwory z kolejnej płyty.

Ralph Kaminski Kosmiczne Energie

Ralph Kaminski – nowy utwór

Dodatkowo, Ralph Kaminski podzielił się z nami w końcu długo zapowiadanym i mocno promowanym singlem Kosmiczne Energie. Do utworu powstał również wyjątkowy teledysk. Wokalista napisał do niego scenariusz, następnie zajął się doborem obsady, a na koniec sam wszystko wyreżyserował, jednocześnie grając jedną z ról.

Oprócz Ralpha w teledysku pojawiają się członkowie jego zespołu oraz młodzi aktorzy, wśród których znalazł się m.in. Jacek Sinkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. Całość powstała przy współpracy z marką PUMA w ramach projektu PUMA Talents. Zobaczcie efekty!

Ralph Kaminski – Kosmiczne Energie

Ralph Kaminski prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla – Kosmiczne Energie, który zapowiada jego nową płytę. Zobaczcie! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Ralph Kaminski zadebiutował w 2016 roku niesamowicie poruszającym materiałem z płyty Morze. Już wtedy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →