Paulina Przybysz i Patrick the Pan zaprezentowali wspólny utwór


08 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Timeless Love  to najnowszy i zarazem ostatni utwór promujący album Season I, powstały podczas projektu 10h.

Paulina Przybysz, współautorka takich projektów jak Sistars czy Rita Pax, to artystka nieustannie poszukująca, eksplorująca rozmaite obszary muzycznego świata.

Zaś Piotr Madej, znany jako Patrick The Pan, to człowiek-orkiestra odpowiedzialny za jeden z najbardziej interesujących debiutów ostatnich lat.

Maciej Sawoch to z kolei pomysłodawca i twórca projektu 10h, producent muzyczny i kompozytor znany ze współpracy z takimi artystami/zespołami jak Miuosh, Katarzyna Nosowska, T.Love, Krzysztof Zalewski, Lanberry, JÓGA czy Arek Kłusowski.

To, co ich łączy, to indywidualne podejście do procesu twórczego. Każde z nich preferuje solowe odkrywanie dźwięków, z których piszą swoją muzyczną opowieść. Jednak gdy spotkali się w studiu, uwolnili nieznane sobie pokłady kreatywności, wyzwolone dzięki obecności drugiej osoby o zgoła odmiennym warsztacie i upodobaniach.

Efektem tego spotkania jest utwór, który romansuje pomiędzy przesterowanym wokalem Pauliny, a syntezatorami i stanowczym brzmieniem perkusji. Wszystko razem tworzy współcześnie brzmiący muzyczny klimat, nawiązujący do klasycznego R&B/Soul.

Zobacz odcinek serialu 10h dotyczący powstania utworu Timeless Love:

Timeless Love  to najnowszy i zarazem ostatni utwór promujący album Season I, powstały podczas projektu 10h. Paulina Przybysz, współautorka takich projektów jak Sistars czy Rita Pax, to artystka nieustannie poszukująca, eksplorująca rozmaite obszary muzycznego świata. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →