Mela Koteluk z koncertowym teledyskiem do kolejnego singla

Obserwuj nas na instagramie:

Klip do utworu Hen, hen jest jednocześnie filmem pokazującym momenty z wiosennej trasy koncertowej, promującej ostatni album Meli Koteluk – Migawka.

Mela Koteluk to polska wokalistka i autorka tekstów. Swoją solową karierę rozpoczęła w 2012 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki album – Spadochron. Dzięki niemu artystka zdobyła dwa Fryderyki.

W 2015 roku Mela była jedną z twarzy Męskiego Grania, w ramach którego razem z Organkiem, Fiszem, Krzysztofem Zalewskim i Smolikiem nagrała utwór Armaty.

Mela Koteluk ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Migawka miał premierę 9 listopada 2018 roku. Pochodzą z niego takie single jak – Odprowadź czy Ogniwo. Teraz poznaliśmy kolejny.

Wybór padł na utwór Hen, hen. Towarzyszy mu wyjątkowy klip. Obraz do singla jest jednocześnie zapisem wspomnień z wiosennej trasy promującej Migawkę. Możemy w nim zobaczyć fragmenty występów, a także ujęcia z backstage’u.

Koncert – strefa, w której spotykamy się z publicznością, to jedynie fragment naszej rzeczywistości. Na scenie serwujemy esencję, a od dawna chodziło mi po głowie to, by odsłonić nas bardziej, dlatego stworzyliśmy materiał, który dokumentuje naszą wiosenną trasę koncertową – ukazuje cały zespół, fragmenty oprawy wizualnej, kulisy naszego świata, krótko mówiąc – szerokie spektrum.

Trasa koncertowa co prawda dobiegła końca, ale tego lata będzie jeszcze wiele okazji, żeby zobaczyć Melę Koteluk na żywo. Artystka wystąpi podczas wielu letnich festiwali.

Klip do utworu Hen, hen jest jednocześnie filmem pokazującym momenty z wiosennej trasy koncertowej, promującej ostatni album Meli Koteluk – Migawka. Mela Koteluk to polska wokalistka i autorka tekstów. Swoją solową karierę rozpoczęła w 2012 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki album – Spadochron. Dzięki niemu artystka zdobyła dwa Fryderyki. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →