Mela Koteluk z koncertowym teledyskiem do kolejnego singla

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Klip do utworu Hen, hen jest jednocześnie filmem pokazującym momenty z wiosennej trasy koncertowej, promującej ostatni album Meli Koteluk - Migawka.

Mela Koteluk to polska wokalistka i autorka tekstów. Swoją solową karierę rozpoczęła w 2012 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki album – Spadochron. Dzięki niemu artystka zdobyła dwa Fryderyki.

W 2015 roku Mela była jedną z twarzy Męskiego Grania, w ramach którego razem z Organkiem, Fiszem, Krzysztofem Zalewskim i Smolikiem nagrała utwór Armaty.

Mela Koteluk ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Migawka miał premierę 9 listopada 2018 roku. Pochodzą z niego takie single jak – Odprowadź czy Ogniwo. Teraz poznaliśmy kolejny.

Wybór padł na utwór Hen, hen. Towarzyszy mu wyjątkowy klip. Obraz do singla jest jednocześnie zapisem wspomnień z wiosennej trasy promującej Migawkę. Możemy w nim zobaczyć fragmenty występów, a także ujęcia z backstage’u.

Koncert – strefa, w której spotykamy się z publicznością, to jedynie fragment naszej rzeczywistości. Na scenie serwujemy esencję, a od dawna chodziło mi po głowie to, by odsłonić nas bardziej, dlatego stworzyliśmy materiał, który dokumentuje naszą wiosenną trasę koncertową – ukazuje cały zespół, fragmenty oprawy wizualnej, kulisy naszego świata, krótko mówiąc – szerokie spektrum.

Trasa koncertowa co prawda dobiegła końca, ale tego lata będzie jeszcze wiele okazji, żeby zobaczyć Melę Koteluk na żywo. Artystka wystąpi podczas wielu letnich festiwali.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: