fot. Magdalena Halicka

Estrada Live Festival: Mela Koteluk, Muchy, Sorry Boys i inni na koncertach w Poznaniu


13 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Estrada Live Festival to blok trzech muzycznych wieczorów, które nieco urozmaicą listopad w Poznaniu. W ramach wydarzenia, przez trzy kolejne czwartki będą odbywać się koncerty różnych wykonawców. W stolicy Wielkopolski wystąpią m.in. Mela Koteluk & Kwadrofonik, Mrozu, a także gwiazdy hip-hopu takie jak Paluch czy donGURALesko.

Estrada Live Festival 2021 – czwartki wyjęte z życia, ale to nie szkodzi

Listopad w Poznaniu zapowiada się pod szyldem nieustających koncertów najlepszych polskich wykonawców. W trzy kolejne czwartki listopada (tj. 4, 11 i 18 listopada) w klubie Tama odbędą się występy rodzimych artystów. Swoje koncerty zagrają zarówno gwiazdy alternatywy, jak i topowi raperzy – w tym ci, mocno związani ze stolicą Wielkopolski. Nie zabraknie również niespodzianek – pełen rozkład Estrada Live Festival zaprezentujemy poniżej.

Estrada Poznańska od grudnia 2020 roku, co dwa tygodnie prezentowała w sieci kolejne odsłony cyklu Estrada Live. W klimatycznych sesjach na żywo wystąpiło 26 artystek i artystów prezentując 48 utworów często w zupełnie nowych aranżacjach. Teraz zapraszamy na spotkania na żywo w ramach ESTRADA LIVE FESTIVAL.

– czytamy w informacji prasowej

Trzy razy trzy (… no prawie) na Estrada Live Festival

Na pierwszy ogień idzie trójka niesamowitych artystów. Pierwsze koncerty w ramach Estrada Live Festival dadzą Jarecki, Mela Koteluk & Kwadrofonik oraz Mrozu. Artyści wystąpią w Tamie 4 listopada.

Estrada Live Festival Mrozu
fot. Katarzyna Mieszawska

Tydzień później, 11 listopada swoje show dadzą Paluch, donGURALesko oraz Dwa Sławy.

Przeczytaj: „Kosztowało mnie dużo pracy, żeby przestać patrzeć na siebie, jak na pępek świata” – wywiad z Michałem Wiraszko z zespołu Muchy

Ostatni wydarzenie pod szyldem Estrady Poznańskiej odbędą się 18 listopada. Wystąpi wówczas grupa Sorry Boys, a ponadto, wyjątkowy koncert zagra zespół Muchy. Razem z nimi na scenie pojawią się również goście – Bela Komoszyńska, Katarzyna Nosowska, Jan Borysewicz, Monika Borzym, Zbigniew Krzywanski, Paweł Krawczyk, Michał Kmieciak oraz Michał Szturomski. Będzie to główny event promujący ostatni album zespołu Muchy Szaroróżowe.

Bilety dzienne kosztują 79 złotych i można nabyć je online lub w kasach kina Muza w Poznaniu. Szczegóły znajdziecie na fanpage’u Estrady Poznańskiej.

Estrada Live Festival to blok trzech muzycznych wieczorów, które nieco urozmaicą listopad w Poznaniu. W ramach wydarzenia, przez trzy kolejne czwartki będą odbywać się koncerty różnych wykonawców. W stolicy Wielkopolski wystąpią m.in. Mela Koteluk & Kwadrofonik, Mrozu, a także gwiazdy hip-hopu takie jak Paluch czy donGURALesko. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →