Zespół Muchy fot. materiały promocyjne

Muchy, Fisz i Natalia Przybysz. Najlepsze majowe koncerty na Nocnym Targu Towarzyskim!


28 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tuż po majówce poznański Nocny Targ Towarzyski rusza z serią koncertów. Słynące ze streetfoodu i inspirowane azjatyckimi marketami miejsce zaprasza na koncerty czołowych polskich wykonawców.

Muchy na Nocnym Targu Towarzyskim

Jako pierwsze na ulicy Kolejowej 23 zagrają Muchy, które po dłuższej przerwie wracają do swojego rodzinnego miasta. Po sukcesie albumu Szaroróżowe, ubiegłorocznym Fryderyku i prawie dwóch latach intensywnego koncertowania, Muchy udają się na zasłużony odpoczynek, aby złapać świeżość i powoli zacząć myśleć o nowej płycie. Zanim to jednak nastąpi, muzyków czeka jeszcze koncertowe lato i pierwszy na trasie, a ostatni przed dłuższą przerwą występ w rodzinnym Poznaniu.

Nocny Targ Towarzyski

Fisz Emade Tworzywo na Nocnym Targu Towarzyskim

Muchy na NTT zagrają 6 maja – usłyszymy wówczas najlepsze utwory z całych 18 lat działalności. Z kolei 13 maja na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu pojawi się formacja Fisz Emade Tworzywo. To jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce około hiphopowej. Do dzisiaj stale eksperymentują, czego wyrazem jest ich najnowszy album, Ballady i Protesty. To mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip hop czy elektronika.

Nocny Targ Towarzyski

Natalia Przybysz na Nocnym Targu Towarzyskim

27 maja w na Nocnym Targu Towarzyskim zagra natomiast Natalia Przybysz. Kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka, zaangażowana nocno w działania proekologiczne, jest jednym z czołowych głosów na polskiej scenie muzycznej.Od czasu płyty Prąd, każdy kolejny album Natalii nagradzany jest Fryderykiem. Przedostatnia płyta Jak Malować Ogień została również uhonorowana statuetką Fryderyk w kategorii Album Roku Pop. Ostatnie wydawnictwo, „Zaczynam się od miłości”, z utworami skomponowanymi przez Natalię Przybysz i jej zespół do niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory ukazał się 11 marca 2022 roku ciesząc się przychylnym odbiorem publiczności. Jesienią 2023 roku ukaże się kolejny album Natalii.

Nocny Targ Towarzyski

Bilety na wszystkie koncerty, które odbędą się w maju na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu, można kupić na stronie Biletomat.pl. Zarówno na Muchy 6 maja, jak i na Fisz Emade Tworzywo 13 maja oraz Natalię Przybysz 27 maja.

Tuż po majówce poznański Nocny Targ Towarzyski rusza z serią koncertów. Słynące ze streetfoodu i inspirowane azjatyckimi marketami miejsce zaprasza na koncerty czołowych polskich wykonawców. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →