“Estrada w sieci: Duety” – cztery nowe utwory od poznańskich artystów


27 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Estrada Poznańska prezentuje zupełnie nową inicjatywę, w ramach której artyści związani z Poznaniem i Wielkopolską stworzyli intrygujące, muzyczne duety.

Nowa, muzyczna inicjatywa Estrady Poznańskiej

Estrada Poznańska to instytucja kultury działająca na terenie Wielkopolski, która stale rozwija swoją działalność. Wychodząc na przeciw aktualnym potrzebom, organizacja rozszerza swoje pole działania również w sieci, czego efektem jest jej najnowszy projekt.

Estrada w sieci: Duety to inicjatywa zrzeszająca najpopularniejszych artystów związanych z Wielkopolską. Wśród nich znaleźli się: Małgorzata Ostrowska, Michał Wiraszko, SWIERNALIS, Adi Nowak, bloki, Michał Kowalonek, Michał Kmieciak oraz Aga Czyż.

estrada w sieci duety

Estrada w sieci: Duety – poznańscy artyści w natarciu

Poznańska instytucja kultury zaprosiła ich do nagrania zupełnie nowych utworów, jednak wcześniej połączyła ich w duety, czego efektem są cztery piosenki: Ulica mała, Nieporządki, Coś więcej i Wrzesień. Każda z nich to połączenie różnych gatunków, od hip-hopu, przez indie rock aż po jazz. Dyrektorka Estrady Poznańskiej, Małgorzata Kempa, mówi o projekcie Estrada w sieci: Duety:

Łączymy muzyków różnych gatunków, stylów oraz pokoleń, tworząc w ten sposób płaszczyznę przenikania się kultur, dialog formatów oraz osobowości.

Sprawdźcie, co wyszło z tych niecodziennych, muzycznych kooperacji poznańskich artystów!

SWIERNALIS x MAŁGORZATA OSTROWSKA – Ulica mała

ADI NOWAK x BLOKI – Nieporządki

MICHAŁ KMIECIAK x MICHAŁ WIRASZKO – Coś więcej

MICHAŁ KOWALONEK x AGA CZYŻ – Wrzesień

Estrada Poznańska prezentuje zupełnie nową inicjatywę, w ramach której artyści związani z Poznaniem i Wielkopolską stworzyli intrygujące, muzyczne duety. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Nowa, muzyczna inicjatywa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →