Julia Pietrucha rusza w trasę „FOLK IT!”, gdzie zagra akustycznie


03 września 2019

Podziel się newsem:

Julia Pietrucha prezentuje nową, odmienioną wersję swojej twórczości. Tej jesieni artystka zagra akustycznie w najpiękniejszych salach w Polsce!

Julia Pietrucha

Śpiewających aktorów w ostatnim czasie na polskiej scenie nie brakuje. Wśród nich szczególnie wyróżnia się Julia Pietrucha, która idzie swoją drogą, pełną delikatnych fal i równie subtelnych dźwięków, do których to morskie otoczenie ją inspiruje.

Artystka swoją przygodę muzyczną zaczęła od ukulele i śpiewania w ogródku, w podróży lub na plaży. Stamtąd trafiła na scenę Open’era, gdzie skradła serca festiwalowej publiczności. Dziś na swoim koncie ma już dwie wydane własnym sumptem płyty – Parsley oraz Postcards From The Seaside, a jej koncerty, cieszą się ogromną popularnością.

Julia Pietrucha – We Care So Much

Po sukcesie wiosennej, drugiej odsłony trasy From The Seaside Tour, podczas której wokalistka przenosiła publiczność w nadmorską rzeczywistość, Julia Pietrucha powraca na scenę w nieco innej formie.

Julia Pietrucha – FOLK IT! Tour

Właściwie, artystka wraca do korzeni. FOLK IT! to trasa, podczas której usłyszycie akustyczne wersje utworów z dwóch płyt Julii Pietruchy i przeniesiecie się do jej prywatnego świata, który budują dźwięki ukulele. Koncerty odbędą się w filharmoniach i najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce. Będzie intymnie, domowo, folkowo i blisko.

Przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków – poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.
Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside.

Julia Pietrucha – koncerty, jesień 2019

17.10. – Wejherowo, Filharmonia Kaszubska
22.10. – Warszawa, Teatr Syrena – sold out
22.10. – Warszawa, Teatr Syrena – drugi koncert
27.10. – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska
15.11. – Tarnów, Centrum Sztuki Mościce
17.11. – Poznań, Aula Artis
04.12. – Wrocław, Teatr Polski
07.12. – Siemianowice Śląskie, Siemianowickie Centrum Kultury
08.12. – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
14.12. – Ełk, Ełckie Centrum Kultury
15.12. – Gdańsk, Stary Maneż

01.02.2020 – Przecław, Gminny Ośrodek Kultury
09.02.2020 – Łódź, Wytwórnia
15.02.2020 – Lubin, Centrum Kultury MUZA
03.04.2020 – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury

Bilety na koncert w łódzkiej Wytwórni znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

julia pietrucha koncerty

Julia Pietrucha prezentuje nową, odmienioną wersję swojej twórczości. Tej jesieni artystka zagra akustycznie w najpiękniejszych salach w Polsce! Julia Pietrucha Śpiewających aktorów w ostatnim czasie na polskiej scenie nie brakuje. Wśród nich szczególnie wyróżnia się Julia Pietrucha, która idzie swoją drogą, pełną delikatnych fal i równie subtelnych dźwięków, do których to morskie otoczenie ją inspiruje. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Julia Pietrucha - Łódź, Wytwórnia | 09.02.2020

Biletomat.pl
od 80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →