fot. Kobas Laksa

Duet Bisz/Radex wraca na winylu i łączy siły z Julią Pietruchą


13 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Bisz i Radex przez jakiś czas milczeli, ale ostatnio duet przygotował dla nas sporo niespodzianek. Otrzymaliśmy właśnie winyl z albumem Duch oporu, a do tego wyjątkową współpracę!

Bisz/Radex i ich zupełnie nowa jakość

Bisz/Radex to duet, który na polskiej scenie muzycznej szybko zyskał miano kultowego. Artyści nie postawili na tradycyjne połączenie sił w postaci zmiksowania tego, co robią na co dzień w jedną całość. W zamian raper-poeta oraz uznany muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów postanowili stworzyć coś zupełnie innego, czego nikt nie mógł się spodziewać. Nic dziwnego, skoro w jednym miejscu spotykają się dwie tak bardzo kreatywne, twórcze i wielowymiarowe postaci, nieustannie lawirujące między gatunkami i inspirujące się coraz to nowymi współpracami.

Bisz Radex Oflajn Julia Pietrucha winyl
Bisz/Radex, fot. Kobas Laksa

Duch oporu od Bisza i Radexa na winylu!

Duet Bisz/Radex oraz ich ostatni album, Duch oporu z 2019 roku, powracają! Płyta została bowiem wydana na czarnym krążku! Jej wyjątkową, oldschoolową edycją możecie zamówić już teraz na stronie kulturalnysklep.pl. Jak piszą sami artyści:

Marzyliśmy, żeby Duch oporu ukazał się na winylu, żeby ta historia, mimo że brutalnie przerwana przez pandemię, tak szybko się nie skończyła. Dziś to marzenie się spełnia, a tracklistę LP poszerzamy o bonus track! How cool is that?

Bisz Radex Oflajn Julia Pietrucha winyl
Bisz/Radex – Duch oporu, okładka albumu

Bisz, Radex i… Julia Pietrucha!

No właśnie, sam winyl to nie wszystko. Duch oporu został wzbogacony o wyjątkowy rework utworu Oflajn, który swoim wokalem uświetniła Julia Pietrucha.

Duch oporu to dla nas bardzo ważna płyta. Cieszymy się, że wreszcie będziecie ją mogli odsłuchać na wosku. Wiemy też, że Oflajn w wersji albumowej przypadł Wam bardzo do gustu. Dla nas to też istotny moment tej płyty, dlatego postanowiliśmy dać mu nowe życie, sprawdzając jednocześnie nowe tereny stylistyczne. Bądźcie oflajn częściej niż onlajn

– mówią Bisz i Radex.

Bisz/Radex – Oflajn Rework feat. Julia Pietrucha, posłuchaj!

Bisz i Radex przez jakiś czas milczeli, ale ostatnio duet przygotował dla nas sporo niespodzianek. Otrzymaliśmy właśnie winyl z albumem Duch oporu, a do tego wyjątkową współpracę! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →