Bisz i Radex prezentują nowy singiel – Światło Wody


07 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Duet Bisz/Radex niedawno zapowiedział premierę kolejnego wspólnego albumu. Ukarze się on we wrześniu, a już teraz możecie posłuchać drugiego singla - Światło Wody.

Bisz/Radex – Wilczy Humor

Współpraca rapera Bisza oraz producenta Radexa rozpoczęła się w 2016 roku. Wtedy to ukazał się ich pierwszy wspólny album – Wilczy Humor. Był to spory eksperyment. Zarówno Bisz jak i Radex weszli przy okazji tej płyty na muzyczne rejony, których jeszcze nie odkrywali.

Projekt jednak okazał się sukcesem. Spotkał się z dobrą opinią zarówno zaskoczonych początkowo słuchaczy jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że artyści postanawiają kontynuować swoją wspólną, muzyczną przygodę.

We wrześniu premierę będzie miała druga płyta Bisza i Radexa. Do tej pory promował ją singiel Lascaux. Już teraz możecie posłuchać kolejnego utworu – Światło Wody.

Mamy na nadchodzącej płycie numer, który po prostu musicie usłyszeć w wakacje. Już w środę wpuścimy do internetu trochę światła!

Bisz/Radex – Światło Wody

Utwór Światło Wody to historia zainspirowana filmową sceną, w której ojciec przyznaje, że przegapił narodziny swojego dziecka, ponieważ skupił się filmowaniu porodu telefonem. Opowiada o utracie fundamentalnej bliskości między człowiekiem i światem, z powodu technologii, która zaczyna nam ten świat przysłaniać.

Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze ma do zaoferowania duet Bisz/Radex – zamówcie preorder ich nadchodzącej płyty na www.pchamytensyf.pl!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także