Bisz i Radex znowu nagrywają razem. Posłuchaj singla!


10 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bisz zapowiada kolejny album. Raper ponownie połączy siły z Radexem. Posłuchaj singla promującego płytę!

Bydgoski raper, Bisz, znany z kunsztu tekściarskiego i inteligentnej zabawy słowem, w ostatnim czasie często wychodzi poza ramy hip-hopu. Jego kolejne wydawnictwa są coraz bardziej nieoczywiste i zaskakujące. Występuje również w gościnnych projektach, m.in. w Pawbeats Orchestra. Od 20 lat Bisz współtworzy również zespół B.O.K., grając wspólnie rap z żywym bandem.

Radex to z kolei lider zespołu Pustki. Wspólnie z Biszem połączyli siły w 2016 roku wydając album Wilczy Humor, który wyłamywał się z jakichkolwiek ram gatunkowych. Album, mimo zaskakującej formy, zebrał bardzo dobre opinie słuchaczy i krytyków, otrzymał nawet nominację do Fryderyka.

Bisz i Radex ponownie łączą siły i zapowiadają nowy album. Premiera już we wrześniu, ale dokładne szczegóły nie są jeszcze znane.

Zobaczcie teledysk do singla Lascaux


O płycie wiemy dotychczas tyle, że będzie zawierała 11 utworów. Podobnie, jak w przypadku Wilczego Humoru, ma być różnorodnie w kwestii stylistyki oraz mądrze, jeśli chodzi o poruszane w kawałkach tematy.

Preorder albumu można już zamówić na pchamytensyf.pl. Dostępne wyłącznie tam wydanie specjalne będzie zawierało wyjątkowy dodatek – książeczkę z zapisem dyskusji, rozważań, wywiadu pomiędzy Biszem, Radeksem oraz stand-uperami: Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim. W środku znajdą się ciekawostki dotyczące najnowszej płyty oraz komentarz do obecnej sytuacji na świecie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także