B.O.K. tajemniczym zwiastunem zapowiada nową płytę!


12 września 2018

Podziel się newsem:

Album „Symetria” to konceptualny projekt, dlatego zamiast singla zespół postanowił zapowiedzieć płytę animowanym zwiastunem!

Już 21 września w sklepach pojawi się najnowszy krążek zespołu B.O.K. „Symetria” – piąty długogrający album bydgoskiego składu.

„Symetria” od początku powstawała jako przemyślana całość – od wspólnego komponowania, w które zaangażowani byli wszyscy członkowie 8-osobowej grupy, aż po składającą się w spójną opowieść warstwę tekstową. W efekcie na krążku usłyszymy połączenie współczesnego soulu, jazzu i rocka.

Zapowiada się nietuzinkowo i oryginalnie! Tym bardziej, że B.O.K. zamiast przedpremierowego singla wypuścił animowany zwiastun. Zobaczcie przedsmak tego, co pojawi się na płycie „Symetria”!

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Kawałki z nowego albumy B.O.K. premierowo zagra podczas koncertu w Bydgoszczy, który odbędzie się 23 września w Miejskim Centrum Kultury. Wejściówki zgarniecie na Biletomat.pl!

B.O.K. SYMETRIA- TRACKLISTA

01. IN GIRUM IMUS NOCTE
02. KROK
03. PSYCHOMACHIA
04. SEN O PARASOLACH
05. ZERA
06. OŚ
07. ZNAK
08. SEN O TRAMWAJACH
09. GŁĘBOKA WODA
10. KRĄG
11. ET CONSUMIMUR IGNI
12. SYMETRIA

Album „Symetria” to konceptualny projekt, dlatego zamiast singla zespół postanowił zapowiedzieć płytę animowanym zwiastunem! Już 21 września w sklepach pojawi się najnowszy krążek zespołu B.O.K. „Symetria” – piąty długogrający album bydgoskiego składu. „Symetria” od początku powstawała jako przemyślana całość – od wspólnego komponowania, w które zaangażowani byli wszyscy członkowie 8-osobowej grupy, aż po składającą się […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →