Nowa pyta B.O.K. pojawiła się w sieci. Ten album trzeba przesłuchać w całości!


21 września 2018

Podziel się newsem:

Dziś premiera krążka Symetria!

Tę płytę trzeba przesłuchać od początku do końca. Dlaczego? Ponieważ twórcy zespołu B.O.K. nagrali krążek Symetria jako spójną, przemyślaną kompozycję. 

Na płycie 5 długogrającej płycie grupy pojawiło się 12 kawałków, które są podróżą po muzycznych gatunkach oraz historią człowieka, który znalazł się na krawędzi. Ideą bydgoskiego składu było stworzenie albumu, który stanie się „odrębnym muzycznym mikrokosmosem”.

Od dziś wszystkie utwory z krążka Symetria są dostępne do odsłuchu w serwisie Youtube.

23 września B.O.K. premierowo zaprezentuje na żywo nowy materiał podczas koncertu w MCK w Bydgoszczy. W Poznaniu zespół pojawi się 9 listopada w klubie B17.

Dziś premiera krążka Symetria! Tę płytę trzeba przesłuchać od początku do końca. Dlaczego? Ponieważ twórcy zespołu B.O.K. nagrali krążek Symetria jako spójną, przemyślaną kompozycję.  Na płycie 5 długogrającej płycie grupy pojawiło się 12 kawałków, które są podróżą po muzycznych gatunkach oraz historią człowieka, który znalazł się na krawędzi. Ideą bydgoskiego składu było stworzenie albumu, który stanie się […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
49 PLN
Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →