Nowy album duetu Bisz/Radex już jest!


04 października 2019

Podziel się newsem:

Zabawa słowem na najwyższym poziomie i niekonwencjonalne bity – to wszystko zapewni Wam Bisz i Radex. Posłuchajcie ich najnowszego albumu Duch Oporu!

Bisz i Radex – osobno to niesamowicie utalentowani i cenieni artyści, którzy reprezentują zupełnie odmienne obszary polskiej sceny muzycznej. Razem zaś tworzą mieszankę wybuchową.

Bisz i Radex

bisz radex duch oporu

Muzycy ponownie połączyli siły na swoim najnowszym albumie Duch Oporu, gdzie Bisz nie boi się wytykać nam, jako społeczeństwu, przywar, które nadały nam dzisiejsze czasy i z którymi na co dzień musimy walczyć.

Z kolei Radex nie ma oporów przed tym, aby eksperymentować brzmieniem i sprawia, że w pewnym momencie słuchacz zaczyna się zastanawiać – czy to wciąż rap, czy już zupełna abstrakcja muzyczna?

O tym, jak to rzeczywiście jest, przekonacie się sami słuchając albumu Duch Oporu, który od teraz dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych i oczywiście na półkach sklepowych!

Bisz/Radex – Duch Oporu, odsłuch

Kilka dni temu duet podzielił się również nowym klipem do utworu Pokaż mi język. Teledysk to efekt współpracy muzyków z kampanią Ojczysty – dodaj do ulubionych, która ma na celu kształtowanie świadomości językowej i popularyzuje poprawne posługiwanie się językiem polskim.

Sam utwór zachęca do używania języka  w sposób odpowiedzialny i z szacunkiem do drugiego człowieka. Sprawdźcie!

Bisz/Radex – Pokaż mi język

Zabawa słowem na najwyższym poziomie i niekonwencjonalne bity – to wszystko zapewni Wam Bisz i Radex. Posłuchajcie ich najnowszego albumu Duch Oporu! Bisz i Radex – osobno to niesamowicie utalentowani i cenieni artyści, którzy reprezentują zupełnie odmienne obszary polskiej sceny muzycznej. Razem zaś tworzą mieszankę wybuchową. Bisz i Radex Muzycy ponownie połączyli siły na swoim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także