Jan-rapowanie i Kuba Karaś we wspólnym utworze dla PUMA Talents


27 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Kolejna odsłona projektu PUMA Talents to duet Jana-rapowanie i Kuby Karasia, którzy wspólnie stworzyli utwór Jak Chciałbym Żyć. Posłuchajcie!

Reklama

Projekt PUMA Talents odnosi kolejny sukces na scenie muzycznej. Po udanej premierze utworu Darii Zawiałow, schaftera i Ralpha Kaminskiego, czas na numer od kolejnego ambasadora akcji.

Daria Zawiałow ft. schafter, Ralph Kaminski – Czy Ty Słyszysz Mnie?

Wspólny utwór Jana-rapowanie i Kuby Karasia

Tym razem swoją muzyczną wizję talentu przedstawił Jan-rapowanie, który połączył siły ze znanym z zespołu The Dumplings producentem – Kubą Karasiem. Artyści stworzyli utwór Jak Chciałbym Żyć, który, pomimo, że wakacje już się kończą, brzmi jak prawdziwy przebój lata.

W utworze oprócz Jana-rapowanie i Kuby Karasia można usłyszeć również Kasię Lins i Tobiego Habowskiego, którzy udzielają się w refrenach. Z kolei przy warstwie muzycznej pracował również Kamil Kryszak.

Do singla powstał wesoły, wakacyjny teledysk, który zabiera nas w podróż do beztroskich czasów dzieciństwa, spotkań z przyjaciółmi i zabawy na tak zwanych „blokach”. Za obraz odpowiedzialna jest grupa OTO Film.

Tym utworem artyści oraz marka PUMA chcą zachęcić do nieustannego poszukiwania, próbowania i odkrywania swoich talentów. Posłuchajcie Jak Chciałbym Żyć i dajcie się zainspirować!

Jan-rapowanie i Kuba Karaś – Jak Chciałbym Żyć

Kolejna odsłona projektu PUMA Talents to duet Jana-rapowanie i Kuby Karasia, którzy wspólnie stworzyli utwór Jak Chciałbym Żyć. Posłuchajcie! Projekt PUMA Talents odnosi kolejny sukces na scenie muzycznej. Po udanej premierze utworu Darii Zawiałow, schaftera i Ralpha Kaminskiego, czas na numer od kolejnego ambasadora akcji. Daria Zawiałow ft. schafter, Ralph Kaminski – Czy Ty Słyszysz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

JAN-RAPOWANIE X GUZIOR

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.