Ralph Kaminski startuje z nowym projektem. Czym są jego Kosmiczne Energie?

Obserwuj nas na instagramie:

Zdaje się, że w końcu się doczekaliśmy! Kosmiczne Energie Ralpha Kaminskiego przejmą nad nami kontrolę już niedługo. Sprawdźcie, co wiemy na temat nowego projektu artysty!

Ralph Kaminski skutecznie trzyma swoich fanów w niepewności. Jednak wygląda na to, że po trzech latach od jego debiutanckiego albumu Morze, w końcu doczekamy się nowego wydawnictwa.

Ralph Kaminski – Kosmiczne Energie

Jakiś czas temu, artysta utworzył na swoim facebooku tajemnicze wydarzenie – Kosmiczne Energie. Jak się okazuje, event zapowiada nowy singiel Ralpha, który z kolei ma zwiastować jego nową płytę.

Już 8 sierpnia w warszawskim Kinie Luna odbędzie się uroczysta prapremiera teledysku do utworu Kosmiczne Energie. Seans będzie wyjątkowy, bo oprócz nieogłoszonych jeszcze atrakcji, jakie mają mu towarzyszyć – klip będzie wyświetlony na długo przed oficjalną premierą. Macie zatem niepowtarzalną okazję zobaczyć go jako pierwsi!

ralph kaminski kosmiczne energie

Projekcji teledysku mają towarzyszyć również spotkania. Oczywiście z samym Ralphem Kaminskim, ale również z jego wyjątkowym zespołem My Best Band In The World oraz twórcami teledysku do Kosmicznych Energii.

Jakiś czas temu zauważyliśmy również mocną zmianę wizerunkową muzyka. Przede wszystkim Ralph zaczął nosić perukę i teraz ma długie, blond włosy! Wyjątkowo prezentuje się również jego zespół, w którym każdy przybrał nowy pseudonim. My Best Band In The World tworzą od teraz Laurent, Madeline, Inez Przez Z, Ralph, Samantha oraz Roger.

ralph kaminski kosmiczne energie

Ralph Kaminski – #PUMATalents

Całemu przedsięwzięciu patronuje projekt #PUMATalents, w którym Ralph brał już udział jakiś czas temu. Daria Zawiałow, ambasadorka akcji zaprosiła jego i schaftera do wspólnego wykonania jej utworu Czy Ty Słyszysz Mnie.

Zdaje się, że w końcu się doczekaliśmy! Kosmiczne Energie Ralpha Kaminskiego przejmą nad nami kontrolę już niedługo. Sprawdźcie, co wiemy na temat nowego projektu artysty! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →