schafter z kolejną zapowiedzą debiutanckiego albumu. Posłuchaj “double D’s”

Obserwuj nas na instagramie:

schafter zapowiedział, że jego debiutancki album ukaże się w listopadzie. Już teraz pojawił się drugi singiel zapowiadający krążek. Posłuchaj utworu double D’s z gościnnym udziałem Żabsona.

Debiutancki album schaftera, czyli młodego polskiego rapera i producenta, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. W swojej dyskografii artysta ma obecnie EP-kę hors d’oeuvre, która ukazała się jesienią 2018 roku nakładem wytwórni Asfalt Records.

schafter – hot coffee

Niedawno pojawił się pierwszy utwór zapowiadający album schaftera. Utwór hot coffee został świetnie przyjęty przez słuchaczy. W ciągu miesiąca, klip wyreżyserowany przez Grajpera, został odtworzony na YouTube ponad 4,6 miliona razy.

schafter, Żabson – double D’s – zobacz teledysk

Dziś do sieci trafił drugi kawałek, który pojawi się na płycie. Tym razem w utworze pojawia się gość – raper Żabson. Do singla double D’s powstał także teledysk. Klip utrzymany jest w klimacie lat 90.  i jest hołdem dla filmu japońskiego reżysera Takeshi’ego Kitano – Scene at the sea z 1991 roku.


schafter w klipie dla Puma Talents

O młodym raperze w ostatnim czasie robi się coraz głośniej. Niedawno pojawił się gościnnie, razem z Ralphem Kaminskim, w utworze Darii Zawiałow – Czy Ty Słyszysz Mnie?, który powstał w ramach projektu Puma Talents. Pisaliśmy o tym tutaj.

schafter zapowiedział, że jego debiutancki album ukaże się w listopadzie. Już teraz pojawił się drugi singiel zapowiadający krążek. Posłuchaj utworu double D’s z gościnnym udziałem Żabsona. Debiutancki album schaftera, czyli młodego polskiego rapera i producenta, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. W swojej dyskografii artysta ma obecnie EP-kę hors d’oeuvre, która ukazała się jesienią […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →