schafter zapowiada debiutancki album. Posłuchaj pierwszego singla

Podziel się newsem:

Raper schafter zapowiada wydanie debiutanckiego albumu. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku a zapowiada ją singiel hot coffee.

Reklama

schafter, czyli Wojtek Laskowski to pochodzący ze Śląska raper i producent muzyczny. Jego kariera zaczęła się w 2016 roku, kiedy zaczął wypuszczać swoje bity na Soundcloud i Youtube.

W 2018 roku pojawiła się jego pierwsza EP-ka – hors d’oeuvre, na której znalazło się 8 utworów. Minialbum trafił do sprzedaży nakładem Asfalt Records.

Do jego najpopularniejszych utworów należą: candy.doll, dvd, god will hunting czy blow off. Raper pojawił się także na najnowszym krążku Otsochodzi, w kawałku Sezon, na którym udziela się także Ten Typ Mes.

Właśnie pojawił się pierwszy singiel, który zapowiada debiutancki album rapera, który ma ukazać się pod koniec roku. Zarówno słowa jak i bity do utworu hot coffee stworzył sam Schafter. Za reżyserię klipu odpowiada Grajper.

Mimo, że na album będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, artysta zapowiada, że latem będą pojawiać się nowe rzeczy i kolaboracje. Tymczasem pozostaje nam zaparzyć sobie gorącej kawy i cierpliwie czekać ;)

schafter był nominowany w pierwszej odsłonie plebiscytu Popkillery 2019 w kategorii Odkrycie Roku, gdzie zajął drugie miejsce.

Raper schafter zapowiada wydanie debiutanckiego albumu. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku a zapowiada ją singiel hot coffee. schafter, czyli Wojtek Laskowski to pochodzący ze Śląska raper i producent muzyczny. Jego kariera zaczęła się w 2016 roku, kiedy zaczął wypuszczać swoje bity na Soundcloud i Youtube. W 2018 roku pojawiła się jego pierwsza EP-ka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: