Premiera nowej płyty Otsochodzi!


01 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Młody Jan prezentuje materiał z trzeciego albumu i wypuszcza kolejny singiel.

Luty rozpoczął się od premiery nowego albumu Otsochodzi -“Miłość” . Płyta dostępna jest na serwisach streamingowych oraz w formie fizycznej w sklepach. Do wyboru jest wersja podstawowa i limitowana, wzbogacona o dodatkowy utwór.

Na nowym krążku raper odchodzi nieco od imprezowego kanonu, który charakteryzował poprzedni album “Nowy Kolor” . Jednocześnie w dalszym ciągu mamy do czynienia z zabawą brzmieniami.

Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać – dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ.

Tracklista:

1. Ruchy (prod. TEF)
2. Dla mnie (prod. Zeppy Zep)
3. Za co?! feat. Young Igi (prod. Poly)
4. Worldwide (prod. Fast Life Sharky)
5. Mini-show feat. Włodi (prod. Wilkulon)
6. Tydzień (prod. Hubi)
7. Nagrania (00:37) feat. Rosalie. (prod. TEF)
8. Wizje (Skit) (prod. Otsochodzi)
9. Euforia (prod. Sergiusz)
10. Produkt (prod. Kubi Producent)
11. OMG (prod. SoSpecial)
12. Sezon feat. Schafter, Ten Typ Mes (prod. SUPREMÉ & Cherry)
13. Kręcę* (prod. Sem0r)
14. Nigdy już nie będzie jak kiedyś (prod. Magiera/ White House)

 

Jednocześnie na YouTube pojawił się także kolejny singiel z nowego wydawnictwa. “OMG” to już siódma odsłona z nowego albumu Otsochodzi. Utwór został wyprodukowany przez duet SoSpecial.

 

Dodatkowo każdy, kto chciałby zdobyć autograf czy zrobić zdjęcie z Jankiem, będzie miał ku temu okazję już dziś o 17:00  w stacjonarnym Asfalt Shopie na Kredytowej 8 w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Młody Jan prezentuje materiał z trzeciego albumu i wypuszcza kolejny singiel. Luty rozpoczął się od premiery nowego albumu Otsochodzi -“Miłość” . Płyta dostępna jest na serwisach streamingowych oraz w formie fizycznej w sklepach. Do wyboru jest wersja podstawowa i limitowana, wzbogacona o dodatkowy utwór. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →