Pezet przedstawia pierwszych gości z nowej płyty „Muzyka Współczesna”


03 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nadchodzący album Pezeta to jedna z najgorętszych premier tego roku. Raper powoli odkrywa kolejne karty Muzyki Współczesnej i zdradził, kto pojawi się na albumie gościnnie.

Pezet – Muzyka Współczesna

Po siedmioletniej przerwie Pezet wraca do rap gry z nowym krążkiem. Jego Muzyka Współczesna swoją premierę będzie miała już 27 września, a artysta zdradza kolejne szczegóły płyty.

Pezet - Muzyka Współczesna okładka

Jak dotąd znamy już dwa single, które promują nadchodzącą płytę PezetaObrazy Pollocka oraz najnowszy Intro.

Numer Intro pełni właśnie funkcję intra na tym albumie. Dlaczego? Żeby się tego dowiedzieć trzeba będzie sprawdzić cały album.

Brzmi intrygująco! W takim razie – posłuchajcie:

Pezet – Intro

Pezet – film dokumentalny

Raper zapowiedział również, że w wersji preorderowej jego najnowszego albumu oprócz dodatkowych numerów, przypinek i wlepek znajdzie się specjalny film dokumentalny o powstawaniu albumu. Pezet podzielił się zwiastunem tego dokumentu, zobaczcie!

Goście na Muzyce Współczesnej Pezeta

Pezet nie przestaje zaskakiwać i zdradził również pierwszych artystów, którzy pojawią się na jego płycie gościnnie. Sokół i Oki to ci, których usłyszycie jedynie na specjalnej, preorderowej wersji Muzyki Współczesnej. Posłuchajcie zajawki ich wspólnego numeru!

Pezet, Sokół i Oki w jednym utworze

To oczywiście jeszcze nie wszyscy. Wiemy już także, że na płycie pojawią się również: Taco Hemingway, KęKę i Jan-rapowanie. Gościnnych udziałów na dodatkowych utworach, które nie wejdą do regularnej tracklisty najnowszego albumu Pezeta będzie więcej. Żeby tego nie przegapić, zamówcie Muzykę Współczesną już teraz na www.preorder.pl!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także