kadr z okładki płyty „Pleśń”

WuZetalia 2023 wielką studencką rapową imprezą

Obserwuj nas na instagramie:

Line-up WuZetaliów 2023 mówi jasno. W tym roku podczas warszawskich juwenaliów czeka nas tam prawdziwa impreza w rytmie rapu.

Między rapem a imprezą

Niektóre juwenalia przypominają swoim line-upem duży festiwal z różnorodną, polską muzyką. Inne nastawiają się mocniej na spójność i jeden gatunek muzyczny. Taką drogą poszły w 2023 roku WuZetalia, juwenalia wydziału zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ekipa, która zagra 26 maja przy ulicy Szturmowej to reprezentanci rapowej sceny, którzy gwarantują prawdziwą imprezę. Wystarczy wspomnieć Qbika, autora takich hitów jak 4 pory roku czy Taka dama. Oprócz niego zobaczymy także Guziora, jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. O nawiązujące nieco mocniej do popu brzmienia zadba z kolei PlanBe, którego ostatni album Flamingo był wielogatunkowym mariażem. W line-upie imprezy znajdują się również Kartky i Matlane. Rodzi się więc kluczowe pytanie. Gdzie dostać bilety na WuZetalia? Już tłumaczymy.

Kup bilety na WuZetalia 2023

Bilety na tegoroczną edycję Wuzetaliów 2023 są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. . Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na warszawskim evencie! Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

WuZetalia 2023 wielką studencką rapową imprezą

Line-up WuZetaliów 2023 mówi jasno. W tym roku podczas warszawskich juwenaliów czeka nas tam prawdziwa impreza w rytmie rapu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Między rapem a […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →